Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Australian Open 2016

Featured Replies

  • Author

Opet spominu meč protiv Simona :isuse: pa dokle više

  • Replies 1.4k
  • Views 105.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opet spominu meč protiv Simona :isuse: pa dokle više

a ko spominje

rjer mats je rekao da će ga zaboraviti  

 

al' nije dugo trajalo, izgleda

njegova želja da đoković izgubii se ne da ni uz gusle opevati  :lolol:

  • Author

:lolol:

sad pročitah (nisam ni gledala te prve mečeve) da je anđelka spasavala meč loptu u prvom kolu protiv misaki doi  :lolol:

Nema malera za Njoku dok usrani Mats Vilander ne pusti glasnu zicu ...

a ko spominje

rjer mats je rekao da će ga zaboraviti  

 

al' nije dugo trajalo, izgleda

njegova želja da đoković izgubii se ne da ni uz gusle opevati  :lolol:

Mats se moli Odinu, Thoru i Lokiju da mu daju zdravlja da doživi peglanje Novaka...pa makar i 2026-e....sedme.

A mozda je Mats tajni Endiyev plan. Mozda mu Mats sastavlja taktiku haha

Odoh na 1:1 i 2:2 i sad tek vidim. Bravo Kerber!  :Hail:  :)

Svaka čast Kerberki™.

Sad sam odgledao hajlajtse, doduše neke od 20 minuta. Mislim da je Kerber pretrčala jedno 3 puta više. A ovako, kada se gledaju samo poeni bez pauza i sl kasno se vidi koja je zver Serena, koliko jače udara, pobediti nju u finalu stvarno treba da se duplo računa. Mislim da udara barem 20 na sat jače u proseku.

Baš mi je drago, vidi se da je devojka borac.

Edited by Mil@n

šteta, anđelika kerić za sada čuva status najveće svih vremena onoj lešinarki štefi

 

+1

majstorsko zensko finale,tenis za uzivanje..bravo Kerber!

 

 

 

 

 

e da, inace potpuni boring od turnira..dva dobra meca i gotovo

Edited by ivy

od NJTA je i ovo danas vise nego sto sam ocekivao :)

od NJTA je i ovo danas vise nego sto sam ocekivao :)

 

 

kad nemas pojma  :fantom:

Ne mlatite, bilo odličnih mečeva u ženskom delu. Npr Kerber Azarenka i Serena Sarapova. Vrhunski dueli.. I generalno kvalitetan tenis su igrale u odnosu na npr. prethodnu sezonu.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.