Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Australian Open 2016

Featured Replies

Vavrinka u finalu, bice zajebano.

  • Replies 1.4k
  • Views 105.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pricao sam danas o onom polufinalu nadala i verdasca i eto, sada igraju u prvom kolu ;D

Bolje Novaku na Federera nego na ove ostale. Na ovoj podlozi bi teze bilo sa Nadalom koji je mogao da uleti i u qf. Umesto Nishija je mogao Ferer ili Berdih, al ne moze sve.. Sa kim igra u 3. i 4.kolu?

karlovic je valjda moguci protivnik u 4r

Da Karlovic ili Simon. A u trecem Sepi ili Krajinovic :)

Ana ima dobar žreb,ako se to može reči.

JJ protiv Slovenke Hercog u 1.kolu.

Krunic na pocetku sa Genie koja je izgleda ozbiljno usla u ovu godinu.

  • Author

 

 

"Mnogi su predviđali da će Novak da osvoji Gren slem u Melburnu i prošle godine. Ja sam bio među njima. Sada ću dati sličnu prognozu. Mislim da će Đoković, ukoliko trijumfuje na Australija Openu, osvojiti i preostala tri Gren slem takmičenja! Prošlogodišnji neuspeh u Parizu ga samo još više motiviše", istakao je legendarni Šveđanin.

I Karlovic i Japanac umeju da budu nagazne mine, mogao je tu malo bolje da prodje. Mada Novak trenutno deluje kao da apsolutno nije bitno ko je s druge strane, mogu da budu i svi zajedno, ista prica.

Mislim da je nadal najgore prosao u ovom 1/4 uparivanju ako do njega dodje. Berdich nije prosle godine dobio Feda negde, nekako..?

Mislim da je nadal najgore prosao u ovom 1/4 uparivanju ako do njega dodje. Berdich nije prosle godine dobio Feda negde, nekako..?

 

Ako gledas ove parove mozda, ali Rafa je mogao dobiti i Murray-a ili Novaka u 1/4finalu sa druge strane. A jos, ne znas koji ce Stan da se pojavi, ako bude onaj sa US Opena ili recimo par duela bas sa Rafom pred kraj onda je super prosao, ako bude u onom GS ludilo modu onda je lose prosao.  :D

Rano je, svež je, biće Stan zajeban ...ovo ispade ko pesmica ;)

 

sent...using...

krajinovic i lajovic - ako jedan prodje prvo kolo bicu zadovoljan

viktor bi morao do treceg, a nije ni raonic neprelazna prepreka

 

novak u finalu protiv, na moju zalost, endija. mrzim njihove meceve :(

zasto? pa to je najbolji match-up za novaka.

ovaj koreanac što ga novak ima u prvom kolu, uopšte nije mačji kašalj

nezgodan protivnik za početak  

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.