Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Australian Open 2016

Featured Replies

Mislim da mu je Novak ubio psihu posle onog finala.

  • Replies 1.4k
  • Views 105.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ne znam ni sta je hteo odlaskom u Dohu i da li je imao neku sponzorsku obavezu, ali stvarno mu Novak nije bio potreban na prvom turniru u sezoni. Evo, Rodja je sad zaboravio proslu sezonu i vec misli da su on, Novak, Rafa, Marej i Raonic bili dosta dobri.

ključni problem su mu kolena, imaju cca 45 godina

+1

 

sa kim to nole sutra igra ? nikad nisam čula za tog lika

jel' on tako dobar ili je dodig bio loš ?

 

nole je onomad (2011 ako se dobro sećam) jedini set na ao izgubio od dodiga  :lolol:

+1

 

sa kim to nole sutra igra ? nikad nisam čula za tog lika

jel' on tako dobar ili je dodig bio loš ?

 

nole je onomad (2011 ako se dobro sećam) jedini set na ao izgubio od dodiga  :lolol:

 

Dodig se vec neko vreme orijentisao na dublove i u singlu nije nista bolji od malo boljeg rekreativca.

Dodig se vec neko vreme orijentisao na dublove i u singlu nije nista bolji od malo boljeg rekreativca.

 

i izgubio je upravo od tog malog francuza protiv koga novak igra.

Sve neki kljakavi mecevi nocas, jedino bi Tim-Almagro mogao da bude slager, uz Rodju i Dugopoljca. Kod zena ce biti zanimljivo da li ce Serena opet da izgleda kao hamburger malo da se uozbilji, uopste nije dobro izgledala protiv Djordji. Mozda i Dzini opet nesto udari u glavu, ali stara je lisica Aga, verovatno ce je pocistiti. Igra i Belinda, valjda nece da coukuje protiv vizljaste Madjarice.

Kod žena bas nista pametno za igru. Volio bi da Genie prodje ali nisam optimista.Jedino ako se Aga raspadne sto i nije nemoguce. Belinda opet ima lepu kvotu za 2-0.

 

Nadam se da je kolega Timmy igrao Celtic golove

Tesko ce Tiem - Almagro biti dobar mec, Almagro je daleko od najbolje forme a Austrijanac svake godine igra sve bolje i igrace losije od sebe uglavnom resava rutinski. Almagro je trenutno makar na betonu daleko ispod njegovog nivoa i mislim da ce biti 3:0, lagano. Sto se tice Radvanske, ona igra odvratan tenis ali to njeno odvratno stizanje svake loptice ubija protivnice u pojam, a posto Busard nije poznata kao strpljiva i ovo ce biti rutinsko peglanje verovatno.

 

Po meni, dva najzanimljivija meca bi trebala biti Kirgios - Kuevas i Cilic - Ramos. Urugvajac bi u nekom idealnom scenariju mogao i da izbaci Kirgiosa a svakako bi trebao da odigra dobar mec, dok Ramos tesko da moze pobediti tri seta ali prosle i ove godine igra iznad ocekivanja pa kad je mogao da dobije Federera verovatno moze i sa Cilicem da zakuva... Kod zena je samo Kvitova - Gavrilova zanimljiv mec u najavi, ostalo sve bezveze.

ovo čak nije ni lakši trening za novaka

 

kani se da igra kao gladan na sranje

Изгледа да се Новак мало опустио у трећем сету.

Francuz pokazuje zube, morace Nole da zapne

  • Author

Ispade Petra! :O

Bravo Gavrilova

novak ce da se valjda uozbilji kad zatreba kao i do sada sto je radio

pa normalno, najbolje da se ložio protiv rekreativca ;)

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.