January 4, 201610 yr Pa bio je na RTS-u u novogodišnjem programu. Koliko se to ranije snima? Pa 5-6 dana...
January 4, 201610 yr Da smo normalno društvo, završio bi u ludnici, a ne na javnom servisu uživo u programu. Dobar primer naše anomalije.
January 4, 201610 yr da smo normalno drustvo dusko ne bi ni imao potrebu da nas edukuje™ preko malih ekrana jednom smo se sreli, na oprostaju djordjevica, dok se masa tiskala u prepunom pioniru, gospoda su u bifeu istog pili svako za svoju dusu rip
January 4, 201610 yr Da smo normalno društvo, završio bi u ludnici, a ne na javnom servisu uživo u programu. Dobar primer naše anomalije. Da si normalan čovek, ne bi o tome pričao na dan kada je čovek umro. To je ono, zrno nekog morala i poštovanja prema nekome ko te nije ni na koji način ugrožavao, uvek si mogao da prebaciš kanal.
January 4, 201610 yr Da si normalan čovek, ne bi o tome pričao na dan kada je čovek umro. To je ono, zrno nekog morala i poštovanja prema nekome ko te nije ni na koji način ugrožavao, uvek si mogao da prebaciš kanal. Znači OK je sačekati do sutra pa onda reći ono što svi zapravo misle ali im je, eto, baš danas bedak da glasno kažu? Niko ne kaže da je čovek bio nekakav zlotvor ili društvena opasnost. Pokoj mu duši a Timmy je ispravno i legitimno konstatovao da je Kumovo višegodišnje zacementirano prisustvo na državnoj televiziji, koliko god bilo moguće posmatrati ga sa neke šaljive strane, u suštini jedan ozbiljan indikator propasti društva u kojem već odavno niko ne snosi bilo kakvu odgovornost za bilo šta. Ako je neki veliki skandal reći to na dan njegove smrti, no problemo, vidimo se sutra ujutro.
January 4, 201610 yr s tim da to ne misle svi. naprotiv, ogromna vecina ga smatra za nekakvu legendu spirtskog novinarstva. logicno, u svetu u kojem je tijanic legenda i korac je nesto posebno.
January 4, 201610 yr Znači OK je sačekati do sutra pa onda reći ono što svi zapravo misle ali im je, eto, baš danas bedak da glasno kažu? Prvo, nisam siguran da baš svi to zapravo misle, drugo, da. Slati ga u ludnicu na dan smrti mi je nekako previše. No možda ste vi u pravu a ja nisam, sve cool.
January 4, 201610 yr Da si normalan čovek, ne bi o tome pričao na dan kada je čovek umro. To je ono, zrno nekog morala i poštovanja prema nekome ko te nije ni na koji način ugrožavao, uvek si mogao da prebaciš kanal. U najkraćem, ne seri.
Create an account or sign in to comment