Jump to content
IGNORED

Obrazovanje 21. veka - reforma ili propast


bigvlada

Recommended Posts

Zar nije kao kod mnogih drugih imenica, 1 zrak, 2-3-4 zraka, 5+ zrakova? Bar tako meni moj osećaj kaže... Mada, u sintagmi "Sunčevi zraci" mi definitivno lošije zvuči "zrakovi", iako ih ima više od 5 😁

Link to comment

Jel može neko da me podseti čija je Klett firma, i zašto je svojevremeno tužila fondaciju Alek Kavčić?

 

jebeni hipokriti!

Edited by Filozof manijak
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel može neko da me podseti čija je Klett firma, i zašto je svojevremeno tužila fondaciju Alek Kavčić?

 

jebeni hipokriti!

+1 Ja kad sam predavao na početku godine sam reko ne treba vam udžbenik i ništa nisam predavao po udžbeniku (možda baš loosely). Ali oni su svejedno morali da kupe udžbenik, to me izluđivalo. Realno, još se lečim od te škole i sad se mislim živeću bukvalno pored sretaću sve te ljude da iscimam direktorku da se pomirimo (ona je švecina najbolja drugarica, pitaću švecu šta misli) i da mogu da svratim da vidim kolege. Msm svakako ćemo se viđati naulici

 

EDIT Didektorku i pedagogicu sam baš napušio kad sam davao otkaz, rekao sam da bi realno stanje bilo da uletim s advokatom i tužim ih jer me šalju kući a ja mogu da radim. Na kraju sam i odradio ceo dan, al smo se popičkaraliiiiiii reko sam da ću da uletim s advokatom tad je Ivana direktorka prvi put viknula na mene, što sam protumačio kao frku. Ali onda bih morao da se vraćam tamo, meni bilo bitno samo da odem što pre.

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Klett firma, i zašto je svojevremeno tužila fondaciju Alek Kavčić?

 

+1

 

Šta bi sa tom tužbom?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...