Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tenis 2016.

Featured Replies

A ti si u komisiji zvaničnoj koja određuje koji je novakov najgori set, meč gejm u godini?

Ako jesi izvini onda

 

Pa lepo sam pitao da mi kažeš koji je bio lošiji i ne znaš ništa da odgovoriš, ne znam šta da ti kažem. :)

  • Replies 5.1k
  • Views 345.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

misliš ono kao Monika protiv Štefi u finalu RG-a

 

 

Au, to je bio meč. Sećam se da nisam išao na prve časove u školu da bih to odgledao. :D

pa recimo bio je lošiji protiv onoga u polufinalu sa dva prezimena, mnogo lošiji

Zakhuk(t)ava se™

Edited by mlatko

Ali nikakve emocije u Novaku. Kao da je zombi.

ne znam zašto ali nikako ne verujem da novak ovo može dobiti

Usao je u US-openVsFedEXmode.

Ali nikakve emocije u Novaku. Kao da je zombi.

jebo ga guru i jelena da ga jebali

Ali koji se njemu da prostite kurac vrzma po glavi. Odvali prethodne dve, uhvati zalet da se usere svima u zivot i onda na veliko finale izadje kao miks anemije Benoe Pera i pickastosti Tomasa Berdiha. Jebes mi sve ako on nema neki mentalni poremecaj, neku depresiju, bipolarni poremecaj, tako nesto

Kim nanjusila pet milki.

Ali koji se njemu da prostite kurac vrzma po glavi. Odvali prethodne dve, uhvati zalet da se usere svima u zivot i onda na veliko finale izadje kao miks anemije Benoe Pera i pickastosti Tomasa Berdiha. Jebes mi sve ako on nema neki mentalni poremecaj, neku depresiju, bipolarni poremecaj, tako nesto

Stvarno ponekad liči na to

pa recimo bio je lošiji protiv onoga u polufinalu sa dva prezimena, mnogo lošiji

 

Tamo je kako god još uvek vukao povredu, a i za jedan set je osvjio više gemova nego ovde za 1 i po. Plus je cele ove nedelje bio sasvim solidan, ovo realno jeste mnogo veće iznenađenje i lošiji nastup nego protiv RBA.

Ipak dobija Marej na defanzivu i dobre servise kad je frka, nema ovde leba iako smo se ponadali na ovih 0:15. Novak bez trunke zelje za pobedom, udrogirali ga necim.

Ali koji se njemu da prostite kurac vrzma po glavi. Odvali prethodne dve, uhvati zalet da se usere svima u zivot i onda na veliko finale izadje kao miks anemije Benoe Pera i pickastosti Tomasa Berdiha. Jebes mi sve ako on nema neki mentalni poremecaj, neku depresiju, bipolarni poremecaj, tako nesto

tako nekako.

 

Ko da je dva čoveka u njemu.

to je ta neka filozifija 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.