Jump to content
IGNORED

Tenis 2016.


Timmy

Recommended Posts

Ajoj, pa mec je u 7 :( Radim do 9, mislio sam da je i mec tada. Moracu pokusati da ne cujem nigde rez, pa da gledam snimak. Al tesko ce to. Ako nista cucu ljude usput koji komentarisu.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    541

  • Max Morlock

    453

  • renne

    452

  • Arkadija

    289

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam sisa i bojim se Pirgavog kao pojave, tako da sam zakazao biJoskop i pratiću tu i tamo preko livescorea. Ako pobedimo gledaću reprizu na miru, ako izgubimo prestajem da pratim tenis.

Link to comment

Endijev Marej je u znatno težoj situaciji večeras:

 

- sigurno mu je preostalo manje energije u rezervi

- ulazi sa vajbom ,,jedva pregrmeh polufinale"

- ulog je znatno veći (prva odbrana prvog mesta, nikad osvojen završni turnir, domaći teren)

- i najbitnije...naebo se milosne Nišikoriju sinoć.

 

Novak sve to namazao izjavom da je ovo finale najvažniji duel njih dvojice...ikad.

Link to comment

Moracu pokusati da ne cujem nigde rez, pa da gledam snimak.

Ma kakav snimak, ako vec ne gledas live i uspes da ne saznas rezultat, onda lepo kad stignes kuci otvori ppp i polako.. to mi je nekad i jace od gledanja uzivo.

Link to comment

Evo ja ću da budem serator i da kažem da Novak nije očigledan favorit i da im dajem 50-50.

 

1. Svi pričaju kako je Mari fizički iznuren i da će jedva da se dovuče do terena, a onda na prvi Novakov servis da će da padne od umora na dupe. Jeste li ikad, ikad videli da Mari fizički posustane u finalu nakon što je igrao meč od 5 sati u 5 setova? Ni ja. Plus imaće motivaciju koja je paralelna samo sa ona prva dva Vimbldon finala koje je igrao, da završi kao broj 1.

 

2. Ko bre može da zna šta je ovom našem u glavi? Jeste, sve ide uzlaznom putanjom od početka Londona, ali ta uzlazna putanja izgleda ovako: "Tiem, ne baš lako", "Raonić, skoro pa jedva", "Gofan kojeg baš zabole" i "Lako, al Nišikori koji je mozak ostavio u juče". Dva dobra meča ne garantuju konsistentnost.

 

Bežim sad :D

Link to comment

Složio bih se sa Marvinom. Odgledao sam hajlajtse vs Kei, i dalje fali snage u Novakovim udarcima, i u mnogim poenima koje je osvojio, bio je podređen, a Kei je grešio. Mislim da je Novak možda na 75, 80% od potencijalne top forme i deluje mi da mu samopouzdanje i dalje nije na potrebnom nivou za današnji meč (da bi bio izraziti pa i manji favorit).

Sa druge strane, Marej je sigurno umorniji i to će definitivno ostaviti traga na njegamu. Nije stvar toliko ni trčanja već činjenice da umor prouzrokuje pad koncetracije koji prouzrokuje loše odluke. Ako Novak krene dobro, sigurno će pre da poklekne nego što bi inače. 

Po meni nekih 55-45, maksimum 60-40 i to samo zato jer je Mari umorniji, ne zbog konkretne forme.

Link to comment

Banujte renea, cak i ako dzinksuje.

 

Po meni su sanse jedno 60-40 za naseg sokola, zato sto je jednostavno bolji igrac, bio i ostao. Ostali faktori su tu negde, svaki ima i prednosti i mane, a svakako stoji ovo sto je Marvin napisao u vezi Marejevog navodnog umora. Covek je jebena Serena, tezak folirant, tako da ce i danas da radi ono sto radi od pocetka karijere - da se prenemaze ali i da izgine da bi pobedio.

 

6:4 6:2 za Novaka. Rene prodaje Pasata da bi se oporavio od gubitka na kladionici a PPP organizuje akciju prikupljanja pomoci za posrnulog brata forumasa. Posto smo skoro svi programeri, veb dizajneri ili jaki privatni preduzetnici, skupljamo vise nego sto treba a rene to posle zloupotrebljava i kupuje Pasat karavan B7 2014. godiste. Obara zadnja sedista i ide s njim na pijacu, jer je tako u mogucnosti.

Link to comment

Pravo da vam kažem, i ja mislim da Marej neće posustati.

Njemu je ovo zlatno doba, ako krene na dole, plus Novak krene da se vraća, njemu nema povratka na vrh...

E sad jbg rekli smo odavno Novak ako proigra, ovaj može samo da vrišti...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...