February 3, 201610 yr ja sam uvek navijao za njega, osim kad je igrao protiv novaka. isto. Obožavam Delpa
February 3, 201610 yr ja sam uvek navijao za njega, osim kad je igrao protiv novaka. Naravski, ali pitanje je koliko će uopšte uspeti da se vrati, koliko se zalečio - tj da li će biti u stanju da vrati igru na nivo na kome je bio, ili barem blizu.. U tom smislu, biće nekako draže (ili zanimljivije) pratiti i bodriti ga i nadati se da će uspeti da prevaziđe sve to.
February 3, 201610 yr ako bude stare eto novaku konkurencije na koju niko ne racuna. del potro i andy.
February 4, 201610 yr Meni i da pridobije jos onih 25% posto zenske populacije koja nije impresionirana Fed-alom i zaljubljena u Noleta... Treba jedan ovakav dasa Atpju.. Kao nalik Safinu samo dobrocudni gin(ie)
February 4, 201610 yr Otkad je onomad opr'o Federera na USOpen-u ja mu tolerishem eventualne ispade protiv Novaka i ostalih 'nashih'...
February 4, 201610 yr Otkad je onomad opr'o Federera na USOpen-u ja mu tolerishem eventualne ispade protiv Novaka i ostalih 'nashih'...Sve si rek'o.(+1, da ne bude zabune)
February 4, 201610 yr Sinoc sreo prvog ne-srbina koji navija za Novaka, kaze ne podnosi Federera jer ne podnosi dobro poraze
February 4, 201610 yr Ih, pa ima ih dosta zapravo, ali uglavnom iz "treceg sveta".. Mada desilo mi se da mi jedna Britanka, cim je cula da sam iz Srbije, pokaze selfi sa Novakom i kao prati tenis od 80ih ali Novak je najveci gospodin na atp turu ikada.
February 4, 201610 yr Mada desilo mi se da mi jedna Britanka, cim je cula da sam iz Srbije, pokaze selfi sa Novakom i kao prati tenis od 80ih ali Novak je najveci gospodin na atp turu ikada. i sta je bilo, je li te smuvala na kraju?
February 4, 201610 yr u kojem god baru da sam gledao novaka svi su bili protiv njega ili nezainteresovani. sto je meni super jer uglavnom dobija
February 5, 201610 yr Ima kod mene cela ekipa Novakovih fanova - (najmanje) 1 Vijtnamac, 1 Nepalac, par lokalnih (australijanaca) i tako...
Create an account or sign in to comment