Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tenis 2016.

Featured Replies

ja sam uvek navijao za njega, osim kad je igrao protiv novaka.

 

isto.

 

Obožavam Delpa  :wub:

  • Replies 5.1k
  • Views 344.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam uvek navijao za njega, osim kad je igrao protiv novaka.

Naravski, ali pitanje je koliko će uopšte uspeti da se vrati, koliko se zalečio - tj da li će biti u stanju da vrati igru na nivo na kome je bio, ili barem blizu.. U tom smislu, biće nekako draže (ili zanimljivije) pratiti i bodriti ga i nadati se da će uspeti da prevaziđe sve to.

ako bude stare eto novaku konkurencije na koju niko ne racuna. del potro i andy. 

ma meni samo da se vrati dovoljno visoko da zaradi covek jos neku kintu...

Meni i da pridobije jos onih 25% posto zenske populacije koja nije impresionirana Fed-alom i zaljubljena u Noleta... Treba jedan ovakav dasa Atpju.. Kao nalik Safinu samo dobrocudni gin(ie)

Otkad je onomad opr'o™ Federera na USOpen-u ja mu tolerishem eventualne ispade protiv Novaka i ostalih 'nashih'... 

+ zilion

Otkad je onomad opr'o™ Federera na USOpen-u ja mu tolerishem eventualne ispade protiv Novaka i ostalih 'nashih'...

Sve si rek'o.

(+1, da ne bude zabune)

Sinoc sreo prvog ne-srbina koji navija za Novaka, kaze ne podnosi Federera jer ne podnosi dobro poraze :fantom:

Kinez? :wicked:

 

sent...using...

Ih, pa ima ih dosta zapravo, ali uglavnom iz "treceg sveta"..

 

Mada desilo mi se da mi jedna Britanka, cim je cula da sam iz Srbije, pokaze selfi sa Novakom i kao prati tenis od 80ih ali Novak je najveci gospodin na atp turu ikada.

Mada desilo mi se da mi jedna Britanka, cim je cula da sam iz Srbije, pokaze selfi sa Novakom i kao prati tenis od 80ih ali Novak je najveci gospodin na atp turu ikada.

 

i sta je bilo, je li te smuvala na kraju?

sad, navodno, ima dosta nemaca navijaca. otkad je uzeo bekera...

u kojem god baru da sam gledao novaka svi su bili protiv njega ili nezainteresovani. sto je meni super jer uglavnom dobija

Ima kod mene cela ekipa Novakovih fanova - (najmanje) 1 Vijtnamac, 1 Nepalac, par lokalnih (australijanaca) i tako... 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.