Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tenis 2016.

Featured Replies

jedan po jedan.

prvo melburn, a ako ga uzme onda cemo svi izluditi do kraja maja

  • Replies 5.1k
  • Views 344.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

voleo bih grand slam, za OI me nesto zabole...

Zadovoljiću se sa dva komada ali da jedan bude RG, ipak su to grand slamovi i treba poštovati ostatak tura. Šta je realno videćemo kada krene sezona i kako će da krene, kako Novaku, tako i ostalima. Ako ih počisti na AO i sačuva igru iz prošle sezone, taj početni impuls i uteran strah svima ostalima mogao bi dosta da mu pomogne do kraja sezone i donekle olakša posao. 

Minimum tri, uključujući i RG

4GS + OI + all Masters, fine with me. Ostalo moze da prepusti federeru i decacicu iz internata.

Široko... :s_d:  ...mada nije nemoguće iz perspektive furiozne 2015.

 

Nekako mislim da će najzajebaniji biti (pazi sad) - Melburn.  Svi će biti maksimalno napaljeni, odmorni i raspoloženi da napadnu najboljeg.  Ako ih tada, u tom stanju postavi na mesto (bar one iz svoje polovine ždrijeba™) uradio je  pola posla.  Drugu polovinu će da ispegla do RG kad mu random budu naletali oni koje je propustio na AO. ;)

Edited by Max Morlock

  • Author

Samo o šansama... Kvota da Novak uzima sva 4 GS je preko 20, što prebačeno u procente dodje oko 4-5%.

 

Ako dodamo i OI verovatnoca da svih 5 osvoji je 2-3 posto.

 

Čisto da ne bude razočarenja kad Novak uzme "samo" 3 gs (duva na W) i oi :)

melburn toliko odgovara novaku, da mi je teško da zamislim ko to tamo može da mu pomrsi račune

tj. ako dođe u dobroj formi tamo, a verovatno hoće

 

napisala sam već bila, ali prebačeno

ao nekako podrazumevam

mislim da bi neka realnost bila  ao+rg+još nešto, da li oi ili jedan od dva preostala gs, videćemo

 

a opet, taj rg je toliko uklet, da ako se opet ne pojavi neki vavrinka, poludeće nadal, ne nadam mu se mnogo jbg  <_<

  • Author

 

mislim da bi neka realnost bila  ao+rg+još nešto, da li oi ili jedan od dva preostala gs, videćemo

 

Ovo bi bila i neka moja prognoza. W duva sigurno, a uzece OI ili USO, mozda nijedan, ali tesko..

Što se mene tiče 2 ili više do jaja, 1 može ako će RG ili W, 0 valjda neće. :s_d:

  • Author

Soderling ode u penziju. Nije uspeo protiv mononukleoze. Jbga, mogao je poslednjih i narednih godina još da pruži.

 

Ostaće najviše pamćen po pobedi nad Rafom na RG.

  • 2 weeks later...

Vežite se polećemo u 2016.

Na Eurosportu 1 uskoro kreće Đoković - Brown :)

 

sent...using...

  • Author

Jelena i Bojana završile svoje učešće u Brizbejnu.

Već 4:0... :o

 

sent...using...

  • Author

Od 5:0 skoro do 5:3. Povukla opuštenost Novaka

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.