Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tenis 2016.

Featured Replies

nisu ni englezi  savim blesavi kod onog žrebanja za travu

  • Replies 5.1k
  • Views 344.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Author
 

Ždrijeb is a bitch...

Sent from my SM-N910C

 

Marej se ne bi slozio. Vidi njegov :D Dobar mec, Nadal blizu svog maksimuma, Novak i ne i opet u dva seta.

Edited by Timmy

Nek izvini Fed i navijači mu, ali Djoker i Rafa igraju najbolje mečeve daleko iznad svih drugih. [emoji106]

 

Sent from my SM-N910C

 

Ubdeljivo, nekad turniri uzasno dosadni kad Rafa ne igra/nije na nivou. Uvek bi pre gledao ovakve meceve pa i po cenu nekog poraza.

Sa kim igra sutra Novak?

  • Author

nisu ni englezi  savim blesavi kod onog žrebanja za travu

Ja to pisah pre par strana :) Stvarno glupo ovako. A na RG moze da se desi isto.

  • Author

Sa kim igra sutra Novak?

Nishi/Tim, kasnije igraju

Nishi/Tim, kasnije igraju

OK, sad sam našla.

Ja to pisah pre par strana :) Stvarno glupo ovako. A na RG moze da se desi isto.

aaaa nisam videla

al' logično da se setimo engleza kada se ova dvojica sastaju u fakin četvrtfinalu 

 

i da, najgore će biti ako se to desi na rg 

na vreme si se setio  :lolol:

:D Vidim borrisov post o TB, pa sam očekivao da će stisti Novaka i otići u treći. 

Marej se ne bi slozio. Vidi njegov :D

Ždrijeb je nekom majka nekom maćeha :P

 

Dobar mec, Nadal blizu svog maksimuma, Novak i ne i opet u dva seta.

Novak je danas demonstrirao jezivu stvar... postavio se na nekih svojih 75% i mrtav ladan držao do kraja oba seta kad je samo uradio "danas nemam nameru da izgubim" trik. Posebno je jezivo bilo u drugom setu (pošto je ladno, zajebavajući se, propustio da vrati brejk bar u 2 navrata igrajući potpuno odsutno iako ga je Rafa prosto "molio" za to) kad je Rafa servirao za set (a prethodno je dosta podigao nivo svoje igre u odnosu na početne gemove u setu)... 5 set lopti je Djoker izdržao ladno ko špricer da bi iskoristio prvu brejk loptu. To psihički ubija protivnike.

Novak je danas demonstrirao jezivu stvar... postavio se na nekih svojih 75% i mrtav ladan držao do kraja oba seta kad je samo uradio "danas nemam nameru da izgubim" trik. Posebno je jezivo bilo u drugom setu (pošto je ladno, zajebavajući se, propustio da vrati brejk bar u 2 navrata igrajući potpuno odsutno iako ga je Rafa prosto "molio" za to) kad je Rafa servirao za set (a prethodno je dosta podigao nivo svoje igre u odnosu na početne gemove u setu)... 5 set lopti je Djoker izdržao ladno ko špricer da bi iskoristio prvu brejk loptu. To psihički ubija protivnike.

ja na isti način razmišljala, od slova do slova

 

a opet, neverovatno mi da je tako, fakin vanzemaljac

 A na RG moze da se desi isto.

 

Pa ovako obezbede derbi pre nego što Niši ili Raonić izbambusaju Rafu.

Jja posle poosla otišao u pivnicu. Pio neka stvarno vrh piva koja se u Serbistan mogu naći. Prvi put u životu da se nisam sikirao za Novak vs. Rafa. Dal zbog pivva il što znaem da Novak dobija, ne bi znao kasti.

u ovom poenu se vidi to neverovatno novakovo kretanje

 

a tek uživo koliko to dobro izgleda 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.