Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

nema, tu sam se ja ispalio. rekao mi je da treba can't tell opciju da odaberem

 

sta ti je iskustvo :D

 

znaci korekcija bila na can't tell

 

jesi zapamtio jos neki detalj iz kviza ?

 

 

edit : kada velis can't tell, to mislis na opciju "Unsure/Not clear" , na prvom pitanju za svaki task

Edited by cedo
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije mi to bilo u kvizu, a znam da su mi jedine greske bile gde sam greskom kliknuo na other. i sinoc sam radio dva ta poslica, jako tesko moze da se padne. doduse, ne daje puno, 7 sad dalo, sinoc 15 i 2.

Link to comment

881905 We Have An Issue Please Find The Size

ovo je govno. ili sam ja retrd. posto sam ekstremno nervozan danas, moguce da je do mene. uglavnom u instrukcijama pise da treba sabirati samo iste "serije" na testu (ide 2x6(ili 2x5 nisam siguran)) su sva pitanja bila sa tacno odredjenom serijom, imao sam samo jedan tacan, a na svim ostalim se ispostavilo da je ipak trebalo sabirati iako je razlicita serija :S

po komentarima ispod vidim da ima dosta zalbi na to, dok je posao ipak ocenjen sa tri zvezdice. nista mi nije jasno

 

@joe

 

hvala

 

o, pa to mi je jedan od omiljenih, isao je na pocetku "moje karijere" :) zajedno sa "

Evaluate Content For Local Merchants

" odlicno :)

 

a mogli bi vala i ovom pomenutom drugi id dodeliti, starog ima opet u poslovima cesto, ali meni odavno stalo na 120

Edited by pbg12345
Link to comment

881905 We Have An Issue Please Find The Size

ovo je govno. ili sam ja retrd. posto sam ekstremno nervozan danas, moguce da je do mene. uglavnom u instrukcijama pise da treba sabirati samo iste "serije" na testu (ide 2x6(ili 2x5 nisam siguran)) su sva pitanja bila sa tacno odredjenom serijom, imao sam samo jedan tacan, a na svim ostalim se ispostavilo da je ipak trebalo sabirati iako je razlicita serija :S

po komentarima ispod vidim da ima dosta zalbi na to, dok je posao ipak ocenjen sa tri zvezdice. nista mi nije jasno

 

Biće da si nervozan :D. Ja sam se dugo premišljao da li uopšte da ga radim jer na prvi pogled deluje nejasno i zbunjujuće. Danas sam ipak krenuo i posle 60 taskova imam 95% i to sam jednom odradio bezveze neki copy/paste nenamerno. Ne sabira se sve samo kad su različiti underwriteri a to je retko. Može da se prođe čak i da svaki put sabiraš bez da obraćaš pažnju na te potpisnike jer je 90% jedan isti za svaku onu brojku. 

Link to comment

hjoj sednem da radim posliće posle sto godina i izaberem ovaj clothing metadata izgleda mi lak

 

iiiiii.... neće da submituje :dry:

Link to comment

Ma neće uopšte i blokira sve

Neće ni da relouduje

Morao sam da otvaram ponovo task da bih givapovao ostalo mi bilo još samo par minuta vremena

 

tipitilk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...