Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

880286 Find Municipal Addresses

ovaj je onako, sta znam, moze da prodje :D

ja cu uskoro biti izbacen, ali idem svesno na to. daje glupe ispravke, ja sam srecom ok uradio test, ali posle toga mi cini mi se na svakom sledecem prijavi da sam pogresio, trenutni procenat tacno  odgovorenih mi je 67, uradio sam 8 za sad, trebalo bi da mogu jos ovaj i jos jedan. placen je 7c

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nigde nema flag-a, procenti su mi isto dobri. Samo mi je posle tog uradjenog testa u work modu rekao da sam flegovan za task i da poslodavci ne zele vise radim. Sledeci ekran je bio onaj there is no more job bla, bla. Zato nisam nikome nista pisao.

 

to je onda Error 301

 

ja sam to imao dva ili tri puta

 

napisao sam tiket i platili su mi (dva puta)

Link to comment

A pogle meni šta se desilo. Odradim kviz i kad pritisnem submit nešto izdivlja, ne kaže mi rezultat i sad mi u history stoji ovako:

 

i6xqhw.jpg

 

nadam se da nema potrebe da se žalim, muka mi je više od pisanja tiketa.

Link to comment

Mogao si i pripit, tol'ko je lako. :D Ja se zajebem i negde na 22. submitujem prebrzo i prc, ne da više. Izgleda trebalo da se čeka 3-4 min.

Link to comment

Prvi test odradio bez greške a na drugom mi izbacio jednu grešku, po meni nefer. Za sada im help deo na sajtu ne radi pa ne mogu da se žalim ali sam snimio pa kad bude bilo moguće. 

 

 

Me and my mother were uber drivers and on New Year’s Day morning my mother was out Uber and lost control of her vehicle ( 2015 Nissan Rogue) crashed into a ditch and passed away. 

 

Ja odaberem saobraćajku sa smrtnim ishodom, on me ispravlja, kaže non of the above. Bezveze.

 

edit: koristan dodatak za screenshot u hromu jer slika celu stranu odjednom https://chrome.google.com/webstore/detail/full-page-screen-capture/fdpohaocaechififmbbbbbknoalclacl?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog

Edited by Renegade
Link to comment

kazu da je minut

 

ja idem na minut i po

 

ionako sam blejao od utorka na ovom tasku (stari id) i zavrsio bih ga svakako (236 komada)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...