Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

@cedo Ja se takođe raspadam za računarom skoro ceo dan,većinom na poslu kao i većina ,ali imam proxy ,ne mogu da se logujem na CF preko Facebooka,a kroz Tor teško da ću moci da radim. (Ili može a ja ne znam). To mi je najveći problem. .. ????

Edited by Roger
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Clothing Metadata Moderation (879342), 80 centi, samo pazljivo. Prvo me expellovali sa 40% a onda posle zalbi me vratili na 70%. Dovoljno da uzmem dva dolara dok me nisu opet expellovali. :D

 

Ako radite, obavezno gledajte fotke sa linka. 

 

Odličan. Ja na testu 90%, svojom krivicom, glupi previd. Posle samo jedna greška, čini mi se njihova. Žalio se pa ćemo da vidimo. Dosad uradio 6 komada.

 

edit: @Mos jel' ti sporo submituje kad uradiš ili to kod mene nešto koči (u poređenju sa drugim poslovima)?

Edited by Renegade
Link to comment

Radio ja. Otvoriš dokument i tražiš "not later" "continuing disclosure" i tako slične ključne reči, imaš ih u uputstvu. Odgovori su najčešće tipa 150, 180, 365 dana ili isto to samo u mesecima.

 

Radi ovo što je postavio Mos, ostavi to za posle. :D

Edited by Renegade
Link to comment

Da li je bitna brzina kojom se radi taskovi ? Video sam gore desno nesto kao odbrojavanje vremena, ali je islo i napred i nazad...

 

Nije bitna. Ustvari može da bude bitno u smislu da ne požuriš sa sabmitovanjem pa da te izbace. To zavisi od posla do posla.

 

Ja kao pokusavao, ali ctrl+f mi bas nije previse od pomoci u pdf-u.

 

Kreni da listaš od početka, nakon par stranica ide sadržaj i tu vidi gde je stavka continuing disclosure. Info koji tražiš je ili tu ili u apendiksu, na kraju.

Link to comment

@cedo Ja se takođe raspadam za računarom skoro ceo dan,većinom na poslu kao i većina ,ali imam proxy ,ne mogu da se logujem na CF preko Facebooka,a kroz Tor teško da ću moci da radim. (Ili može a ja ne znam). To mi je najveći problem. ..

 

ne smes raditi preko proxija .. ima da te banuju

 

ako imas internet na telefonu, mozes da sherujes hotspot i da se vezes na njega ... ne vidim drugu mogucnost

Link to comment

jel radio neko 

Search A Document Find A Date - Easy Job

 

Pokusavam, ali nemam blage veze kako da trazim. Neki savet?

 

mora da srca pdf ... mada nece biti svi srcabilni

 

samo trazi "disclosure" ... najcesce je u apendixu ... kada dodjes na taj deo ... markiraj neku rec i srcaj "days" ili "month" ... rezultat je odmah vidljiv i onakvi su kao sto rece renegade

 

ako se dokument ne moze pretrazivati, onda nadji sadrzaj i vidi gde je CONTINOUS DISCLOSURE ... opet je u nekom apendixu i trazi vizueno

 

preporucijem za sve urlove dokumenata napraviti listu sa rezultatima posto se posle mnogi ponavljaju (posebno testni) ... to ce te ubrzati znacajno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...