Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na to sam mislio, ova koja se čuju jasno mora da se pogode. I ja sam ga dosad izbegavao iz straha da ne budu greške kod mumlanja.

Edited by Renegade
Link to comment

Nece da ucita stranicu ,samo javlja "The operation timed out."

Kao da mi je recimo ,pukao flash ili java ,tako izgleda ... Naravno nije nista od toga.

Edited by Roger
Link to comment

konačno sam pročitao šta se ovde piše, otvorio nalog i ... ništa mi nije jasno :(

 

imao sam jednu grupu pitanja, i za test mi treba nekoliko minuta i za svaku grupi pitanja mi treba nekoliko minuta. i imam taj neki accuracy 93%, ali  cela ta grupa pitanja mi donosi samo 0.82 centa = 0.0082 USD ? što znači da ja za 20ak minuta zaradim nekoliko centi. šta ja propuštam ?

Link to comment

:wub:

 

 

dok ne ispunis uslove da se levelapujes moras raditi te glupe poslice a posle ces imati laksih i bolje placenih

da bi se levelapovao na najnizi nivo treba ti najmanje 5 razlicitih poslica + accuracy od cini mi se 70% + 100 testnih pitanja sto je i najteze dobiti

moras da cucis ispred kompa i lovis ama bas svaki poslic koji ulazi u statistiku racunajuci i te bezvezne poslove od centa

kada ispunis te uslove onda opusteno radis sta hoces i zaradjujes od 2 do 10 dolara dnevno

Link to comment

:wub:

 

 

dok ne ispunis uslove da se levelapujes moras raditi te glupe poslice a posle ces imati laksih i bolje placenih

da bi se levelapovao na najnizi nivo treba ti najmanje 5 razlicitih poslica + accuracy od cini mi se 70% + 100 testnih pitanja sto je i najteze dobiti

moras da cucis ispred kompa i lovis ama bas svaki poslic koji ulazi u statistiku racunajuci i te bezvezne poslove od centa

kada ispunis te uslove onda opusteno radis sta hoces i zaradjujes od 2 do 10 dolara dnevno

 

 

ili ~ $13 za 80 minuta  :s_p:

 

 

8z38ll.png

 

Link to comment

brao cedo

ja nikako da se vratim poslicima stalno neka sranja

 

Ja sam osudjen na cackanje od 2-4 centa ,kad uleti 8 ja hepi k'o majmun !  Sto zbog greha iz proslosti (nalupetao se ,bio pocetnik) ,sto zbog loseg tajminga .

Cedo zlikovce , cestitam  :ziga:  :ziga:  :ziga:

Samo me  kompleksiras! :cry:

Majke ti , koliko vremena provodis za racunarom kad uspes sve da nahvatas?

Ja sam za 20-ak dana sporadicnog rada uspeo da nakuckam 22$,- MIZERIJA .

 

 

.

Edited by Roger
Link to comment

Ja sam osudjen na cackanje od 2-4 centa ,kad uleti 8 ja hepi k'o majmun !  Sto zbog greha iz proslosti (nalupetao se ,bio pocetnik) ,sto zbog loseg tajminga .

Cedo zlikovce , cestitam  :ziga:  :ziga:  :ziga:

Samo me  kompleksiras! :cry:

Majke ti , koliko vremena provodis za racunarom kad uspes sve da nahvatas?

Ja sam za 20-ak dana sporadicnog rada uspeo da nakuckam 22$,- MIZERIJA .

 

 

.

 

konkretno za ovaj gore zadatak, toliko ... 80 minuta

znam kada se pojavljuje (napisao to ovde negde na temi) ... vece je, kuci sam ... ako dodje, dodje ... juce je dosao (kao i svakog dana prosle nedelje, osim subote ... u petak sam ga propustio posto bejah napolju, ali zato pade ona ad prize nagrada  :lolol: ) ... 221 uradjen za 7 dana ... svi znate za taj job

 

inace ... ja sam za racunarom jako mnogo, vezano je sa poslom koji radim ... tako da za snifanje da li ima nesto, nije problem

i da nije tako ... ne bi mi zarada bila mnogo manja, posto jobovi uglavnom imaju odredjeno vreme kada se pojavljuju ... ne bih mozda uhvatio one ankete koje se pojavljuju incidentno

efektivno ne provodim na ovome vise od 3 sata:

-20ak minuta da kliknem reklame na neobuxu i sredim rentane referale (to uglavnom kada ustanem i pred spavanje)

-2-3 sata na rad na jobovima

 

i da ti racunar nije primarni izvor zarade, mislim da mozes uz temeljan pristup identifikovati koji job ti odgovara, utvrditi kada se pojavljuje, nauciti ga da bi prosao kviz i tresti pare bez utroska mnogo vremena

 

kljuc je po meni, uvek biti uvece za racunarom (tada ima najvise jobova), raditi sve one jednostavne da bi nabio accuracy (tada se neces plasiti da uleces u ostale ... pa makar i pao, jer iz tih gresaka se uci, a svi ti jobovi se ponavljaju ... sledeci takav ces lako proci) 

mozda je dobro i beleziti testna pitanja (ja sam to uradio na nekoliko jobova) ... tada ces jednom izgubiti nesto vremena, ali posle je dobitak u vremenu veliki

vrlo je vaszno pisati tikete, jer time ne dozvoljavas da ti pada accuracy na nefer ispravkama

 

za sve treba vreme, da se uhodas :)

 

na ovome ... sa full radnim vremenom, $500 je minimum, ako iole znas engleski i poznajes shortkate na tastaturi

 

 

edit: kao potpora poslednjoj recenici ... na ovo treba dodati 30% od neobuxa

 

 

qx06e0.png

 

 

 

@ lezilebovic ... ako se nisi do sada registrirao na neobux ... registruj se kao neciji referal ... greota je da budes njihov (ukoliko iskoristis prethodni link, bices moj, a bolje moj nego niciji :))

Edited by cedo
Link to comment

Clothing Metadata Moderation (879342), 80 centi, samo pazljivo. Prvo me expellovali sa 40% a onda posle zalbi me vratili na 70%. Dovoljno da uzmem dva dolara dok me nisu opet expellovali. :D

 

Ako radite, obavezno gledajte fotke sa linka. 

Link to comment

@cedo Ja se takođe raspadam za računarom skoro ceo dan,većinom na poslu kao i većina ,ali imam proxy ,ne mogu da se logujem na CF preko Facebooka,a kroz Tor teško da ću moci da radim. Ostaje mi dva tri sata za porodicu taskove i sl.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...