Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

ja sam ukupno dobio jednom 10 poena.

 

Meni jednom dao 50 centi i dva puta po 10 poena. Od tada sam batalio ad prize ali posle ovih 50 dolara mi doslo da se zapitam :D

Link to comment

kako sam se smorio sad

napokon uhvatim one dilove, odlicno placen posao, ima gomila zadataka i nisam prosao test, imao 70%, a traze 8 od 10

i to pao na tri puta isto, naslov odgovara trazenom terminu, ali onda dole u opisu kod sva tri ide neka glupava prica o znacaju malih preduzeca za lokalnu zajednicu i ja kreten zakljucim kako to dobro podudaranje :isuse:

 

koliko cesto menjaju id za taj posao?

 

 

a sto se tice nagrada, dobio sam 3 puta po 10 poena, a izvreteo sam ih na hiljade do sad

Link to comment

sta ako daju te prajzove u odnosu na to koliko od tebe zaradjuju

 

Tih 50 centi sam dobio jos dok nisam zaradio prvi dolar. Kasnije, kad sam zaradjivao po 7-8 na dan, nisu davali ni cent. Mozda pre ima veze sa time koliko ucestalo klikces ad prize.

Link to comment

tek sad vidim, pise nesto 2 od 2, ali nije klasican test, nije mi pisalo 100%, ali nije ni prijavilo gresku

sad u histori vidim da imam 2 puta po 3 od 3 (2 za test i 1 za zadatak) i da, ulazi u statistiku

 

na one koji se lepo cuju sam pazio, ono sto se slabo cuje, sam lupetao :)

ono slovo u sredini se jako tesko cuje na vecini. obicno se ok cuju prve dve, tri i poslednja rec

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...