Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

dajte savet za clothing metadata

idi na search google for image da se ne zajebes, tu bi trebalo da nadjes koji je proizvod u pitanju. za main picture me je ispravio na jednom, nisam siguran sta je tacno kriterijum. isto sam pogresio za neki crni sal sa cvetovima, treba samo black bez flowery. 

 

a naucio sam i razliku izmedju high heels i pumps.

Edited by Joe D
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala, ima jedan što ih baš napljuvao, taj je very negativan. Ovi ostali, cenim neutral bez obzira što se priča o korupciji i sl.

 

edit: 9 od 10, nije loše plus mislim da kenjaju i oko tog jednog, sad mora da gubim vreme na žalbeni postupak.

Edited by Renegade
Link to comment

Odlicno je to, bezbedan si, a ne ulazi u statse pa ne moras da se strecas. Nemoj da se nadas da ces da se obogatis, posto daje ukupno 13 na dva posla. ovaj treci sto se pojavljuje ovih dana mi je dao 4 za sada, videcu da li cu dobiti jos neki.

Link to comment

Hvala, ima jedan što ih baš napljuvao, taj je very negativan. Ovi ostali, cenim neutral bez obzira što se priča o korupciji i sl.

 

edit: 9 od 10, nije loše plus mislim da kenjaju i oko tog jednog, sad mora da gubim vreme na žalbeni postupak.

 

ne vredi da se zalis, ne ulazi u statistiku a 90% ti je dovoljno za 8 zadataka sto ce da da

 

mada ... zali se da ti udje u krv/naviku

 

bold: sve sto je novinski clanak je neutral (skoro uvek)

Edited by cedo
Link to comment

Mučki me zeznu na fifi (pominje se sheik u članku a korekcija kaže da treba da se odabere ono poslednje kod predsedničkih izbora), spade mi na 86% i sad više ne da da se radi a tek sam na 5. tasku. :( Ništa, idem da crtam haljine i ostalu odeću. :D

Link to comment

znaci ... kad hoce, hoce

 

vratih se sa sa neke zabave i umesto da odem da spavam, vidim uber zavrsava, pustim ga da vrti, onako dok uskacem u pidzame ... rekoh nema nista, ali pusti jedan skracen, samo dva dijaloga

cekam da istekne minut za uber sabmit, u medjuvremenu iskoci reklama ... i ...

 

 

160e6g9.png

 

 

kenja me , bas me kenja ... a pre neki dan kada sam se pohvalio sa 100+ resenih ubera htedoh da okacim da mi zadnjih  dve nedelje dalo bezmalo 10 nagrada no rekoh, necu mnogo da se hvalim, prestace ... bejah u pravu :)

 

da pozivi neobux

 

banner9.gif

Edited by cedo
Link to comment

Ima taj AdPrize, na svaku kliknutu reklamu dobijes mogucnost da gledas jos tri za dzabe, ali sa sansom da dobijes neku nagradu koja varira od 10 poena(1 cent) do golden accounta.

 

ja sam ukupno dobio jednom 10 poena.

Edited by Joe D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...