Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

da zaista sjajan posao, mada je meni dao "samo" 23

posto sam kreten na testu oznacavaomaltene sve sto se vidi na fotografiji npr i ljudi i enterijer i hrana, a ne samo ono u prvom planu imao sam 70%, mnogo bih se smorio da nisam prosao

 

 

a ovi ostali poslovi sto ste hvalili danas, bar ove sto mi hoce otvoriti, nista mi nije jasno sta treba da se radi

Edited by pbg12345
Link to comment

ovaj nemojte niposto raditi: 878977

Shooting Reporting

po instrukcijama deluje da nista nije izvestaj o pucnjavi, a onda se ispotavi da vecina jeste, cak i kad u recenici nije naveden konkretan dogadjaj

Link to comment

pomagajte :D

ako se seti neko nekog posla sa dosta testnih pitanja i/ili da daje gomilu taskova, a da je lagan i da ulazi u statistiku izbacite. lvl nije bitan, niti koliko se placa izbacite ga ovde

naletio sam na nekoliko mina, pao mi procenat na 86,1% pa da popravljam dok eventualno ne izbace te sjebane poslove iz statistike

 

 

i ideja jedna :) jel postoji neki sajt sa kog se mogu slati grupni smsovi? pa kad naleti neki dobro placen posao da se tamo okaci, odnosno posalje sms onima koji to zele.

ja cesto kasno vidim ovde na temi i onda "ocu da se pojedem" kad propustim nesto dobro placeno i lako

Edited by pbg12345
Link to comment

odrao sam ovaj :D

 

879342  

obratite debelo pažnju na ovaj Job - privlačan je jer ima slika i na prvu loptu je jasan, ali pravi velike probleme u korekciji glavna i loše slike....

 

da li treba reći - zaboo sam mizernih 10% na njemu  :frust:

prepravljalo je nesto, proveri.

 

svakako sam pao, 50%

Link to comment

pomagajte :D

ako se seti neko nekog posla sa dosta testnih pitanja i/ili da daje gomilu taskova, a da je lagan i da ulazi u statistiku izbacite. lvl nije bitan, niti koliko se placa izbacite ga ovde

naletio sam na nekoliko mina, pao mi procenat na 86,1% pa da popravljam dok eventualno ne izbace te sjebane poslove iz statistike

 

 

i ideja jedna :) jel postoji neki sajt sa kog se mogu slati grupni smsovi? pa kad naleti neki dobro placen posao da se tamo okaci, odnosno posalje sms onima koji to zele.

ja cesto kasno vidim ovde na temi i onda "ocu da se pojedem" kad propustim nesto dobro placeno i lako

 

878487 Are These People The Same

 

Ovaj je super lagan plus ima dosta pitanja na kvizu.

 

Inače sam dobio i level3 tako da pomagajte za fifu da ne zglajznem odmah.

Edited by Renegade
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...