Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala, koliko vidim računi su OK iako sam uspeo zeznem jedan u kvizu napravivši lapsus u kucanju (1014 umesto 2014  :isuse: ). Inače za one satove juče što sam pisao tiket neće ni da razmatraju bez printscreena cele strane gde je korekcija iako je i iz onoga što sam priložio jasno o čemu se radi. Verovatno je cedo već pričao o tome ali eto čisto da se zna. Kad se žali treba da se priloži sve živo, i bitno i nebitno. Neko bi reko da su đubrad. :D

Link to comment

Kad ti izbaci neku grešku, dok si još na toj strani, odradi printscreen, pastuj u paintu i snimi jpeg. Na toj istoj strani klikni gore desno help pa file ticket. Tu popuni sve šta treba, dodaj attachment i pošalji. Možeš sve to isto i preko help-a koji nije direktno na toj strani ali onda mora da kucaš ručno contributor ID i job ID a ovako ti on odradi automatski. Ako imaš više od 1 korekcije na strani, mora da otvaraš tiket za svako pitanje posebno. Ovo naravno sve pod uslovom da si 200% siguran da si u pravu jer po mom iskustvu 100% ti nije dovoljno. :D

Edited by Renegade
Link to comment

u windowsu imate Sniping Tool ... mnogo je bolji od print screen-a (odmah oznacite deo koji hocete da se vidi bez dodatnog editovanja tj. stedi vreme) ... ne mora da se vidi sve sa skrina kada saljete tiket (autorefres npr)

Edited by cedo
Link to comment

Probaću mada ja naravno kropujem pre snimanja. To me upravo koštalo 2 pitanja jer sam odseko ono dole što piše kod korekcije mislivši da je dovoljno očigledno o čemu se radi.

 

edit: Na nekim od ovih poslova sa računima mi kod cene izbacuje "This value didn't match the expected rules." Radim isto kao i one poslove gde ne pravi problem, znači $1.59 npr. O čemu se radi?

Edited by Renegade
Link to comment

Probaću mada ja naravno kropujem pre snimanja. To me upravo koštalo 2 pitanja jer sam odseko ono dole što piše kod korekcije mislivši da je dovoljno očigledno o čemu se radi.

 

edit: Na nekim od ovih poslova sa računima mi kod cene izbacuje "This value didn't match the expected rules." Radim isto kao i one poslove gde ne pravi problem, znači $1.59 npr. O čemu se radi?

 

ako sam u pravu, mora da ima dve decimale

uvek dodavaj nule ako fale ... neki put ce samo da odsece, neki put ne ... zavisi od radnje za koju se transkribuje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...