Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

tamo gde ne pise koliko odgovor je manje od 11

hvala

 

nesto mi nije jasno. ima poslova, npr ovi: "Transcribe Information From A Receipt" stoji da je ponudjeno npr 20 taskova, a ja uradio 40 i svaki dan mi daje nove :o

inace, ti Transcribe Information From A Receipt su mi jedan od najomiljenijih poslova, brzo se rade, a mogucnost greske bas mala :)

mada je jucerasnji pobednik definitivno "Is This Correctly Hashtagged?", to se radi za bukvalno par sekundi

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovo nisu "ona" vina sto ste ih spominjali?

877222

Categorize Different Wine Labels

 

nisu

 

sad sam ih bas uradio ... expelled ... nefer korekcije 

 

zalio sam se ;)

Link to comment

ok hvala.

 

otvorio sam par poslova, pa da mi ne propadnu.

 

ako odustanes, posao nece da ceka

 

onda opet moras da se natjeces da ga otvoris

 

ako otvoris vise poslova, radi prvo onaj najisplativiji, ili onaj za koji imas najmanje vremena ... ustvari, sam ces da procenis sta ti je najbolje :)

Link to comment

hvala

 

nesto mi nije jasno. ima poslova, npr ovi: "Transcribe Information From A Receipt" stoji da je ponudjeno npr 20 taskova, a ja uradio 40 i svaki dan mi daje nove :o

inace, ti Transcribe Information From A Receipt su mi jedan od najomiljenijih poslova, brzo se rade, a mogucnost greske bas mala :)

mada je jucerasnji pobednik definitivno "Is This Correctly Hashtagged?", to se radi za bukvalno par sekundi

 

 

transcribe taskovi dugo stoje na jednom id-u

neki daju skoro 100 komada, naki pak samo par ... mozda je do toga sto ih ne vrtim cesto u poslednje vreme

 

savetovao bih ti da tim taskovima ne dajes prednost nad ostalima tj. kada imas drugo da radis, radi ... a transcribe taskova ce uvek biti, i vikendom

ja sam njih uglavnom koristio u pocetku da nabijem accuracy i u kombinaciji sa drugim laganim taskovima da povecam efikasnost ... a dobri su zato sto mogu da cekaju (oko sat vremena daju za rad) pa uvek mozes da ih bezecujes i da stoje ukoliko nesto drugo iskrsne

Link to comment

ako odustanes, posao nece da ceka

 

onda opet moras da se natjeces da ga otvoris

 

ako otvoris vise poslova, radi prvo onaj najisplativiji, ili onaj za koji imas najmanje vremena ... ustvari, sam ces da procenis sta ti je najbolje :)

ma, stvar je u tome sto mora ponekad i da se ustane od kompjutera :D

 

poslusao gospodina, i u pravu je. otvara se task od pocetka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...