Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja uhvatio samo jedan taj dialogue writing nadam se da ce se vratiti.

 

 +1

odnosno +0, posto sam i ja uhvatio jedan samo :D

nije mi jasno za taj posao, tu nema testa, niti provere, dakle sta god da se ispise, prolazi se task? :S

Upper Middle

 

svi fudbaleri 

hvala

ali expelled sam na tvitovima

na clancima prosao

poludeh za tvitove, dali su mi dve nepostojece stranice, gde sam odgovorio sa Unsure/Not clear, a oni mi to zaveli kao pogresno jer je trebalo "no" posto tvitovi (koji tvitovi kad ih nema?) ne govore o fifi.

dva mi nisu priznali jer sam na ovo "What is the topic of the post?" odgovorio sa Other, u oba slucaja se radilo o nagradi za zlatnu loptu, njihov odgovor je da je trebalo:

"Soccer updates, highlights, and analysis of matches, teams and players, especially for international tournaments".

 

vidim ispod da se jos gomila ljudi zalila, imali su iste odgovore kao ja, ali sta mi to vredi...

 

i peti koji su mi oznacili kao pogresan je ovaj tvit:

[twitter]"... legal bills [... and] a drop in income from sponsors had led to FIFA's first annual financial loss since 2001"

koji ima link ka:

http://mobile.reuters.com/article/idUSKBN0UN01920160109?feedType=RSS&feedName=sportsNews&utm_content=buffer315d6&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

 

 

For the question titled "What is the topic of the post?" you answered: "Criminal investigations (i.e. investigations by government bodies like US Department of Justice. This does not include investigations conducted by FIFA.)" but the correct answer was either: "Commercial affiliate concerns--i.e. companies like Adidas and McDonalds that have commercial affiliations with FIFA" or "Presidential election" or "Other". 

 

The reason for this is: "Legal and consulting relationships do not count as commercial affiliations."

 

 

bas sam se iznervirao, taman sam se ponadao da cu ovde nesto skupiti posto je ok placeno, a delovalo lako

Edited by pbg12345
Link to comment

 

 +1

odnosno +0, posto sam i ja uhvatio jedan samo :D

nije mi jasno za taj posao, tu nema testa, niti provere, dakle sta god da se ispise, prolazi se task? :S

pa uzeo si 82 centa za taj jedan

 

jel trajan expelled mode? trazio po internetu i ima oprecnih informacija. jel se desilo nekom da ga puste na posao sa kog je ranije izbacen?

Edited by Joe D
Link to comment

pa uzeo si 82 centa za taj jedan

ama, kazes ti uzeo si jedan, a ja dodajem forumskih +1 (i ja sam isto jedan)

ali 1+1 su 2, sto nije tacno, posto sam uradio jedan, dakle +0

 

 

nisam spavao, mozda bolje da preskocim pisanje po forumu danas :)

 

mada, ide kup veceras, panteri gaze komsije u nisu. cutanje nije opcija :D

Link to comment

ovi find business profile poslovi su dobrim delom teska govna, ko nije radio nek pazi. tipa, ubacim link strane koji mi je dala pretraga, oni nadju drugi profil istog posla. ili mi pretraga ne da nista, oni daju neki link

 

dobri su yellowpages i google +

Link to comment

ovi find business profile poslovi su dobrim delom teska govna, ko nije radio nek pazi. tipa, ubacim link strane koji mi je dala pretraga, oni nadju drugi profil istog posla. ili mi pretraga ne da nista, oni daju neki link

 

dobri su yellowpages i google +

 

desava se ... tiket

 

meni je google popravio desetak takvih, a onda mi je na osnovu tiketa accuracy vracen na 100% ... teram 110. task

Link to comment

konacno moze i na skrill

stigle mi pare za minut

The fees are as follows:
Payments from $2 to $50: $1 fixed fee
Payments above $50: 2% fee

Edited by Gospodin Slucaj
Link to comment

pisao sam primedbe posle taska, ako to podrazumevas pod tiketom. samo za one koje ulaze u statistiku. vidim da se gomila judi zalila na ista pitanja. 

 

da da ... uvek pisi tiket

 

konacno moze i na skrill

stigle mi pare za minut

The fees are as follows:

Payments from $2 to $50: $1 fixed fee

Payments above $50: 2% fee

 

gde si bre gslucaju :)

 

nesto si samozatajan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...