Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

sad sam pogledao, promenio se ID posla od kad sam ga radio, to znaci da bi u teoriji trebalo da mogu da otvorim. da mi nisu oduzeli znacku iz nekog razloga danas :isuse:

 

inace je odlican, za par minuta 41 cent

 

da nemas neki Flag ... vidi na Job History strani

 

ako nije to, imao si previse expelled u odnosu na korektne jobove ... valjda

 

ili ti je pao procenat ...

Edited by cedo
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma procenat mi je oko 90% konstantno, nemam flag. verovatno previse puta expelled, mada oni nemaju istaknut kriterijum pa ne mogu ni da znam. sad cu strpljivo da radim ove kasirske poslove posto njih stancuju nove stalno, pa ce valjda uskoro da me puste ponovo da radim.

Edited by Joe D
Link to comment

cedo, ti si ovde glavni :D. Znaš moj slučaj u vezi sa levelima. Tiket otvoren 2. februara. Odmah su mi odgovorili i rekli šta da priložim. Ja priložio i oni odmah odgovorili u fazonu OK, sad imamo sve što treba samo mora da se čeka admin da mu to dođe na red. Od tada je prošlo koliko je prošlo i ništa se ne dešava sem što sam ja pre par dana priložio još jedan screen shot jer mi se u međuvremenu popravila statistika. Long story short :D da li ima svrhe da otvaram novi tiket pošto ovako mogu da čekam i godinu dana i da se ništa ne desi?

Link to comment

cedo, ti si ovde glavni :D. Znaš moj slučaj u vezi sa levelima. Tiket otvoren 2. februara. Odmah su mi odgovorili i rekli šta da priložim. Ja priložio i oni odmah odgovorili u fazonu OK, sad imamo sve što treba samo mora da se čeka admin da mu to dođe na red. Od tada je prošlo koliko je prošlo i ništa se ne dešava sem što sam ja pre par dana priložio još jedan screen shot jer mi se u međuvremenu popravila statistika. Long story short :D da li ima svrhe da otvaram novi tiket pošto ovako mogu da čekam i godinu dana i da se ništa ne desi?

 

nemoj da otvaras nov tiket ... to mislim da nece pomoci

 

ne verujem da mozes mnogo da ucinis, mozes na stari da se interesujes da li i kada moze da se resi stvar

 

edit: pojasnjenje ... mene su opominjali kada bih otvorio dva tiketa za istu stvar (korekcija + broken job)

Edited by cedo
Link to comment

Tako sam i mislio nego steins beše nešto pričao o otvaranju više njih pa reko da proverim. A imam i 2 korekcije na koje ne odgovaraju već 5-6 dana. To je isto uobičajeno? Neke stvari su im baš trule, ipak je ovo neki posao, nije zajebancija.

Link to comment

Tako sam i mislio nego steins beše nešto pričao o otvaranju više njih pa reko da proverim. A imam i 2 korekcije na koje ne odgovaraju već 5-6 dana. To je isto uobičajeno? Neke stvari su im baš trule, ipak je ovo neki posao, nije zajebancija.

 

ne znam sta je steins radio ;)

 

 

za korekcije ... tiket je prvo u statusu "new"

ako imaju promptni odgovor, pisace ti - obicno je to instantno, ili za dan dva i bice resolved (ili se slazu, ili ne ... ili nema dovoljno informacija ... ili nema kriticne mase da bi ga gledali admini (40%))

ako ne bice "open" i tada nema pravila koliko ces cekati da ga vide admini ... ja sam cekao i dva meseca i tada ih resavaju djuture obicno pozitivno

 

 

ima i task autora koji reaguju na zalbu (onu koju pises na strani gde su korekcije) , ali su oni u manjini

Edited by cedo
Link to comment

pozdrav .povezao sam pay pal sa neobux i skinuo par dolara da probam prvu isplatu ,isti tren novac je isplacen sa neobux-a i dobio potvrdu al novca nema na racunu..zna li ko da li sam ja nesto pogresno uradio il trebam jos nesto povezati da bi imao na racunu....kartica za kupovinu radi jer sam vec nesto narucio preko pay pal..ako ko zna puno hvala unaprijed

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...