Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

sve sam ovo isprobao i ništa. 

Jbte čak mi ni preko telefona neće da se poveže ako je preko moje mreže

 

 

 

ŠKK se ovo dogadja? :unsure:

 

mislim da znam sta je

 

bilo to pre jedno mesec dana ... imaju problema sa provajderima

 

samo ce se resiti ... na to sam i prvo pomislio kada san odgovarao na prethodni post

 

mislim da se tada meni pojavljivala slicica sa greskom na sred ekrana

 

ovo sto sam postavio gore je sa neobux foruma 

 

 

 

ovo je bilo tada

 

http://i68.tinypic.com/afaoh4.png

 

a ovo je bio odgovor

 

That's due to a connection issue one of our providers is having.

It is only affecting a very small percentage of users (those that go through there) and those that can change to a different connection provider should get the issue solved. Basically that provider's issue happens for a few minutes, then it's fine for a few more, and the cycle repeats itself.

 

We know they're working on it but unfortunately they couldn't give an estimate on how long it will take.

 

In any case if you're seeing that page either change to a different connection (if you can, obviously) or keep on trying since the issue is intermittent. It will work either way. I know it's not the best solution but at least it's a working one.

 

For those affected, sorry for the inconvenience.

Edited by cedo
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislim da znam sta je

 

bilo to pre jedno mesec dana ... imaju problema sa provajderima

 

samo ce se resiti ... na to sam i prvo pomislio kada san odgovarao na prethodni post

 

mislim da se tada meni pojavljivala slicica sa greskom na sred ekrana

 

ovo sto sam postavio gore je sa neobux foruma 

 

promenio DNS podešavanja.. i sad radi. 

 

Jbte to nisam radio od vremena on line igranja  :thumbup:

 

ništa pustiću ga par dana pa ću onda vratiti na automatsko podešavanje da vidim kako će ići

Link to comment

ako nekome znaci

 

neobux i skrill

 

 

As you're aware we'll soon be enabling payment requests using Skrill.

The association to your Skrill account will be made using the email address associated to it. Basically it will work the same way as it does for PayPal and Payza.

Right now we took the liberty of setting your Skrill email to be the same as your personal email since that's what usually is for most users. If your Skrill account's email address is different you can take the time to change it in your personal settings and it will be ready 48 hours after the change well before the payment requests are ready.

If you don't use a Skrill account just leave the email as is because it won't interfere with anything else.

Payment requests using Skrill will be available sometime next week so please take the time to revise the Skrill's email address in your personal settings and change it if necessary.

 

Link to comment

napredujem:

jos samo maleni korak :D

 

 

TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED

 

288/ 343

 

ACCURACY RATE ON

TEST QUESTIONS

 

84.2%

Edited by pbg12345
Link to comment

ja otisao na 91.2%, kapiram da ne moram vise da obracam paznju neko vreme.

 

ali, frustrira ovaj neobux. sve je to lepo i bajno, ali nista ne dozvoljava da se radi. gomilu stvari nije dalo dalje od kviza. mora da se siluje autofresh na vise zadataka pa ponekad upadne nesto. mnogi poslovi se recikliraju konstantno. i nema sanse da odradis dovoljno i zaradis nesto. u teoriji, moze se lepo zaradjivati, u praksi, dosta vremena mora da se izgubi na gluposti. valjda ce biti bolje kad se uhodam malo sa svim ovim poslovima.

Link to comment

ja otisao na 91.2%, kapiram da ne moram vise da obracam paznju neko vreme.

 

ali, frustrira ovaj neobux. sve je to lepo i bajno, ali nista ne dozvoljava da se radi. gomilu stvari nije dalo dalje od kviza. mora da se siluje autofresh na vise zadataka pa ponekad upadne nesto. mnogi poslovi se recikliraju konstantno. i nema sanse da odradis dovoljno i zaradis nesto. u teoriji, moze se lepo zaradjivati, u praksi, dosta vremena mora da se izgubi na gluposti. valjda ce biti bolje kad se uhodam malo sa svim ovim poslovima.

pa ne znam, ja uzmem u proseku oko 1,5 $po satu. sto uopste nije lose

jedino sto nisam ovih nekoliko dana imao mnogo vremena, ne znam da li ce uvek biti tako, kad budem vise vremena posvecivao

 

jesi odradio onaj sto je ceda kacio do kraja? 8 centi, a ima valjda 120 taskova?

637609

Link to comment

Ja sam verovatno jedini i dalje na nultom nivou. Nemam nijedan flag, sve je u savršenom ali me nešto sprečava a još mi ne odgovaraju o čemu se radi.

 

JOBS COMPLETED
16
question-0a4c8796e4cf9a220c0d31a42eefadf
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
198/ 210
ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
94.2%

 

Link to comment

joe koliko ti vrtis poslova istovremeno na ar?

ja i po 10 :D pa sta upadne

854756 ovaj stalno izbacuje

 

 

jel ima neko skorasnjeg iskustva sa neteler karticom? koliko se dugo ceka na nju?

Edited by pbg12345
Link to comment

jel ima neko skorasnjeg iskustva sa neteler karticom? koliko se dugo ceka na nju?

 

to bi ordi trebala da zna ...

ja je jos nisam zatrazio ali mislim da ne bi trebalo da bude duze od 2 nedelje (manje od toga sam cekao za jednu drugu plastiku)

 

sad procitah (na neobuxu) da bi job za rainforest trebao vrlo uskoro da se pojavi ... to jedan dobro informisani kanadjanin napisao ... tako da, budite spremni, i vi sto jos niste uzeli levele na cf pozurite, mozda to ne bude dugog daha

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...