Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

Pazi, ja da mogu da vratim vreme na danas prepodne ne bih ga pipnuo govnjivom motkom. Na kvizu od 10 pitanja sam sjebao ukupni accuracy sa 93% na 87%. Pisao žalbe, tamo izgleda rade debili. Lik me ubeđuje da je Venice grad i citira wikipediu gde piše upravo suprotno. Instrukcije su očajne. Ako hoćeš probaj. Pitaj ovde za svako pitanje šta ti nije jasno bar neko da ima korist od mog poginuća.

 

Ja se premisljam dal da uradim prvi testni task na ovom poslu sa adresama. Izvesno je da bih sjebao procente, ali bih i ispunio poslednji uslov za lvl 1 , pa da onda posle lagano vracam procente. Ili kad sam ovoliko cekao da sacekam jos koji dan dok ne uleti neki drugi posao. Dilema :)

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok, hvala

 

sta se ispostavilo, jel za ovo "Paste the address mentioned in the source ."

traze ovaj oblik, odnosno bukvalno celu adresu kako sam je pronasao, npr:

Ariobimo Sentral, 4th Floor, Suite #403, JL. HR Rasuna Said, Kav. X2 # 5, Jakarta, 12950, Indonesia

 

 

a pod ulica, u objasnjenju videh, ne trazew samo ime ulice vec i broj? u ovom slucaju:

Ariobimo Sentral, 4th Floor, Suite #403

Link to comment

Da, za ovo prvo traže celu adresu onako kako si je našao ali ako zaboraviš tačku na kraju onda će da bude korekcija. 

 

Za Jakartu i sl. treba biti malo vidovit. Evo šta su mi odgovorili na žalbu da Lesteršir nije state u Engleskoj. Iako nigde ne piše u instrukcijama. Pretpostavlja se, podrazumeva se... Serem im se u ton film.

 

 

 

The instructions state “Break the address into the required fields like street,city,state,zip code, country” so it would be presumed that the equivalent values would be handled the same, regardless of the country’s terminology.
Edited by Renegade
Link to comment

Da, za ovo prvo traže celu adresu onako kako si je našao ali ako zaboraviš tačku na kraju onda će da bude korekcija. 

 

Za Jakartu i sl. treba biti malo vidovit. Evo šta su mi odgovorili na žalbu da Lesteršir nije state u Engleskoj. Iako nigde ne piše u instrukcijama. Pretpostavlja se, podrazumeva se... Serem im se u ton film.

hvala mnogo

cek, ovo za tacku. bez obzira sto tacka nije sastavni deo recenice, vec je tu da oznaci kraj recenice, ja tyrebam ovamo uneti tu tacku? :S

Link to comment

Da bre, na kraju ona tačka posle svega, što nema nikakvog suštinskog značaja za adresu. Znači ako je ima tamo odakle kopiraš adresu stavi je, ako ne, nemoj da dodaješ.

Edited by Renegade
Link to comment

0

tamo gde sam uneo st oni traze street tamo gde sam oneo street traze st

 

gde sam stavio da sam nasao na sajtu kompanije, kazu google, gde sam stavio google oni traze sajt kompanije

 

 

do jaja, nadao sam se bar 2,3  "pogodjena"

 

 

nemojte raditi ovaj posao, osim ako imate slicnu ideju kao ja, mada sad mi se cini da je i u mom slucaju ovo bio prilicno glup potez

Edited by pbg12345
Link to comment

Upravo to, štagod napisao biće pogrešno. Ono što me više iznerviralo su kurvinski odgovori na žalbe gde se uz nemušta objašnjenja uvek stavljaju na stranu ovog koji je pravio job.

Link to comment

Upravo to, štagod napisao biće pogrešno. Ono što me više iznerviralo su kurvinski odgovori na žalbe gde se uz nemušta objašnjenja uvek stavljaju na stranu ovog koji je pravio job.

citajuci kakve su primedbe ostali stavljali (ono ispod odgovora posle submita) meni deluje da za neka pitanja ne postoji mogucnost da se da tacan odgovor. npr ja sam kopirao adresu sa "street", kaze mi da je greska da je trebalo st, a onda ispod vidim neko se zali da je iskopirao onako kako je napisano na sajtu (sa "st")

 

kako god, trenutno mi odgovara da ga ostave i ovako u statistiku, dovukoh se i ja nekako do 98 (iako mi je opet negde smanjeno za neki posao, odnosno prebaceno je nesto van statistike  :isuse: ) odgovorenih testnih pitanja, da negde jos 2 nahvatam, pa da predjem na lvl1, a onda posle 2,3 dana mogu ovaj posao komotno i izbaciti iz statistike :D

Edited by pbg12345
Link to comment

na FIFA Jobu, kako se klasifikuje pisanje o Zlatnoj Lopti? 

 

ja to pod other pa napisem/kopiram bal d or

 

a mislim da moze i pod competitions

Edited by cedo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...