Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izvinjavam se na uzastopnim postovima ali moram. Odgovorili mi na prvi tiket. Kažu nisam u pravu :D Venice je po njima grad a ne deo Los Anđelesa iako svuda gdegod sam tražio piše da je neighbourhood of the city of Los Angeles. Eto, slaba vajda i od žalbe.

 

edit: Odgovorili su zasad na 6 od 8 tiketa i u svakom mi se iskenjali po glavi s nekim neverovatnim nebuloznim objašnjenjima. :D Otprilike, sve je trebalo da znam unapred iako ne piše ništa u instrukcijama. Da čitam misli ovom što postavlja task.

Edited by Renegade
Link to comment

Ja se premisljam dal da uradim prvi testni task na ovom poslu sa adresama. Izvesno je da bih sjebao procente, ali bih i ispunio poslednji uslov za lvl 1 , pa da onda posle lagano vracam procente. Ili kad sam ovoliko cekao da sacekam jos koji dan dok ne uleti neki drugi posao. Dilema :)

Edited by pbg12345
Link to comment

Ja se premisljam dal da uradim prvi testni task na ovom poslu sa adresama. Izvesno je da bih sjebao procente, ali bih i ispunio poslednji uslov za lvl 1 , pa da onda posle lagano vracam procente. Ili kad sam ovoliko cekao da sacekam jos koji dan dok ne uleti neki drugi posao. Dilema :)

 ako do sada nisi imao mnogo expela

 

radi

 

i sutra nabij procenat

Link to comment

onda radi obavezno

 

neka ti ovde netko tko je radio kaze koji su mu bili problemi

 

ali uzmi vrapca, posto golub moze da odleti (da izbace neki tvoj task iz statistike) ... racunaj 0/10 da ces imati i kako ce ti to uticati na accuracy

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...