Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

hellz yeah! :D Meni dao 8 taskova, 100%. Malo da živne statistika. Inače ovo me podsetilo, ko voli da preslušava tuđe razgovore za pare neka proba humanatic.

pogledao, za ovo se mora imati paypal, to kod nas nema.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa mora ali ne vidim što bi to bio problem? Ja od maja prošle godine povremeno raduckam i prebacujem pare na paypal bez problema.

 

edit: jesu ovo upravo smanjili sa 10 na 1 cent po tasku ili ja nešto brljavim?

Edited by Renegade
Link to comment

Ja sad prvi put radim ovaj job. Jel' se pod Paste the address mentioned in the source. misli na celu adresu onako kako je pronađena na sajtu? I kad ima dve adrese u dve različite zemlje koju staviti?

 

Našao odgovor na ovo drugo. In case of multiple locations mentioned in the website ,consider the head quarter address.

Edited by Renegade
Link to comment

Ja sad prvi put radim ovaj job. Jel' se pod Paste the address mentioned in the source. misli na celu adresu onako kako je pronađena na sajtu? I kad ima dve adrese u dve različite zemlje koju staviti?

 

Našao odgovor na ovo drugo. In case of multiple locations mentioned in the website ,consider the head quarter address.

 

vidi u uputstvim

 

mislim da traze tamo razdvojeno street, city etc.

Link to comment

Hahaha. 10% accuracy. Ne bih ovo preporučio nikome. Kud ga videh jbt patak. Nije mi tačno "400 Market St" već treba "400 Market Street". Fali tačka na kraju i slične nebuloze.

 

Ovaj čak i zna kako sam ja našao adresu: For the question titled "Where did you find the address of Millennium Pharmaceuticals, Inc. from?" you answered: "Google" but the correct answer was: "Company Website "

 

I šta sad da radim? Kako me iznervira retard...

 

U uputstvu kaže state name treba skraćeno. Ja napišem VIC (za Viktoriju), on ispravlja, kaže treba Victoria? WTF?

Edited by Renegade
Link to comment

Smuči mi se da editujem više. Cedo, tebra, pišem tiket za ovog retarda od gore. Pomagaj. Da li je dovoljno samo da napišem o čemu se radi, koji job i šta mislim ili treba još nešto? Kako da potkrepim tvrdnje kad ne mogu sad naknadno da vidim sve one korekcije? Nikakav screenshot nije moguć. 

Link to comment

Smuči mi se da editujem više. Cedo, tebra, pišem tiket za ovog retarda od gore. Pomagaj. Da li je dovoljno samo da napišem o čemu se radi, koji job i šta mislim ili treba još nešto? Kako da potkrepim tvrdnje kad ne mogu sad naknadno da vidim sve one korekcije? Nikakav screenshot nije moguć. 

 

ako si izasao sa strane gde su korekcije, ne mozes da obezbedis materijal za zalbu

 

tiket se pise dok si na toj strani

 

odatle je i najlakse ispaliti tiket

 

Help>poslednja opcija u padajucoj listi (Filre ticket ili tako nesto)

 

onda ti popuni sva polja osim zalbe i ataciranih screenshota (ukoliko imas neku sliku u zadatku treba obezbediti url od slike, posto se mozda nece videti na screenshotu)

 

odaberes kategoriju, za sta se zalis ... Broken job, itd ... najcesce je General question

Edited by cedo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...