Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

blah necu stici taj od 122 centa mnogo mi sporo ucitava stranice na tasku

 

nema beze

 

takvi taskovi mislim da nisu vezani sa tajmerom

 

stigni do koda pa ces da vidis

Link to comment

kako znas da pogodis job :D

ja sam ga pogledao i zatvorio ...

bio je jos jedan sa twitovima ... tagovi da se odrede ... taj je dobar

 

 

za ovaj gore dobro placeni

pazite

 

Please spend at least three minutes to familiarize yourself with the topic you selected.

Please click at least one of the links in each summary

Please use a desktop or laptop PC (do not use a mobile device)

 

 

inace nije problem

Ma ja ga snimio 2x i kontam laganica - kratki tvitovi, jasne instrukcije, na onom prošlom sam dobro zaradio.... ..kad mi izašli rezultati umalo me slog nije strefio

 

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Link to comment

jesam

kazem ti nisam uradio na vreme 

stigao tajmer do nule i ja ajde ukucam kod i pokaze mi onu poruku da sam timed out

 

evo stavio sam da se vrti pa cemo da vidimo hoce li iskociti jos neki task

Link to comment

Radim sad ovaj music artist pictures i probao sam ono kad nema fotke da nađem link u source-u ali nema ga. Znači nije da neće da učita već jednostavno ne postoji. Aj ako nekog ne mrzi nek baci pogled. Baš me zanima da li samo meni tako zeza.

Link to comment

ja ću izgleda definitivno da odustanem od ovoga - nemam ja živaca za ove prevarante. 

 

Sve je bilo ok do trenutka dok nisam počeo da prebacujem lovu na paypal - od tog trenutka je krenulo drndanje - prvo mi peti dan ne dižu lvl iako imam mimnum uslova, ja pišem prigovore, a oni me vrte u krug po principu "idite na šalter 2" pa kad odeš na šalter 2 oni kažu fali vam papir sa šaltera 1 pa kad se vratiš tamo oni na pauzi i tako u krug. 

Onda kreće jeba sa poslovima koje niko ne kontroliše nego tu ide izgleda fora APP (ako prodje, prodje) odnosno - ako se dovoljno veliki broj ljudi požali na posao, oni koriguju, inače ako nema kritične mase, prave se ludi sa birokratskim objašnjenjima......

poslao sam 20 tiketa, i dobio pomoć samo kod jednog, i to kod onog što je Čeda pisao da su se ljudi žalili već na forumu, svi ostali su ili otvoreni ili je na njih odgovoreno u najgorem birokratskom maniru.....

 

itd itd......

 

Odo da spavam, da se oladim malo, pa da vidim dal ću sa ovim definiitivno da se pozdravljam......

 

:fur:

Edited by steins
Link to comment

lvl 0

 

ovaj ide u statistiku ako se ne varam

 

733177 Music Artist Pictures

opet sam zakasnio

 

inace sam na onim jezicima skupio 5test pitanja

napredujem :D

 

nego jel dobio neko nekad ovo:

 

There was an error submitting your assignment

Sorry, your work cannot be accepted because it violates our guidelines. If you believe this is an error, please contact our support team using the Help link above.

 

Click here to go back to the job listing page and find more work to do.

 

to mi se desava kod prevoda madjarskog, odnosno na ovom poslu:

854235

Order Hungarian To English By Their Quality

pre neki dan sam odradio 1 i imam 100% tu

juce da ponovo, prvo pitanje neka fotografija, to odgovorim tacno, drugo prevod jedne recenice, gore recenica na madjarskom ispod 6 ili 7 ponudjenih prevoda i treba im dati ocenu od 1 do 5

i juce i danas, kakve god ocene da dam tim prevodima posle submita dobijem ovaj odgovor gore

Link to comment

ja ću izgleda definitivno da odustanem od ovoga - nemam ja živaca za ove prevarante. 

 

Sve je bilo ok do trenutka dok nisam počeo da prebacujem lovu na paypal - od tog trenutka je krenulo drndanje - prvo mi peti dan ne dižu lvl iako imam mimnum uslova, ja pišem prigovore, a oni me vrte u krug po principu "idite na šalter 2" pa kad odeš na šalter 2 oni kažu fali vam papir sa šaltera 1 pa kad se vratiš tamo oni na pauzi i tako u krug. 

Onda kreće jeba sa poslovima koje niko ne kontroliše nego tu ide izgleda fora APP (ako prodje, prodje) odnosno - ako se dovoljno veliki broj ljudi požali na posao, oni koriguju, inače ako nema kritične mase, prave se ludi sa birokratskim objašnjenjima......

poslao sam 20 tiketa, i dobio pomoć samo kod jednog, i to kod onog što je Čeda pisao da su se ljudi žalili već na forumu, svi ostali su ili otvoreni ili je na njih odgovoreno u najgorem birokratskom maniru.....

 

itd itd......

 

Odo da spavam, da se oladim malo, pa da vidim dal ću sa ovim definiitivno da se pozdravljam......

 

:fur:

 

to je ovaj odgovor

 

ako support moze odmah da razresi, razresuje

ako ne moze, onda tiket ostaje "oen" pa za 2 meseca admini pregledaju (meni je posle dva meseca trazresen veliki broj tiketa i accuracy mi se popeo za ~3% .. ne lipsi konju do zelene trave princip

 

ako mozes prihvati i ne nerviraj se, ako ne mozes, jbg

 

ali nisu prevaranti, na svaki su odgovorili, ako je bio problem sa paymentom (dva puta sam imao) razresili su na moje zadovoljstvo ...

 

jbg, kao i svaki veliki sistem, ima usko grlo u supportu ... stednja :D

 

opet sam zakasnio

 

inace sam na onim jezicima skupio 5test pitanja

napredujem :D

 

nego jel dobio neko nekad ovo:

 

There was an error submitting your assignment

Sorry, your work cannot be accepted because it violates our guidelines. If you believe this is an error, please contact our support team using the Help link above.

 

Click here to go back to the job listing page and find more work to do.

 

to mi se desava kod prevoda madjarskog, odnosno na ovom poslu:

854235

Order Hungarian To English By Their Quality

pre neki dan sam odradio 1 i imam 100% tu

juce da ponovo, prvo pitanje neka fotografija, to odgovorim tacno, drugo prevod jedne recenice, gore recenica na madjarskom ispod 6 ili 7 ponudjenih prevoda i treba im dati ocenu od 1 do 5

i juce i danas, kakve god ocene da dam tim prevodima posle submita dobijem ovaj odgovor gore

 

to je "301" greska i desava se kada pritisnes submit

ne valja job

 

ukoliko je neki survay (tipa, odes na neki link i vratis kod za placanje) onda tiket i platice ti ...

ukoliko se radi unutar cf-a ... ne mozes nista, ali okini tiket za svaki slucaj (da ti ne bi uticalo na accuracy) ... i odaberes "Broken Job" kada pises tiket

Edited by cedo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...