Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

Nemam nijedan flag. Ukupno sam radio 32 joba, na 3 sam expelled (od ta 3 jedan ulazi u statse). Ne znam, da li da čekam ili da pišem taj tiket, nisam pametan. Napravili su misteriju od nečega što bi trebalo da bude egzaktno i transparentno.

 

pisi tiket obavezno

samo fino i polako, argumentovano sa screenshotovima koji se pominju u postu na prethodnoj strani

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

 Sad manje više znam šta mi odgovara i uhvatio sam neki sistem

 

ovo je najvaznije

jos kada pohvatas kada se koji job pojavljuje (od onih ciklicnih koji ti odgovaraju) + uhvatis poneki koji se postuje po forumima

ni manje vremena potrosenog ni vise para (na balkanu)

Link to comment

Sad mi pade na pamet nešto. U profilu gde stoji ona lista kanala preko kojih se rade poslovi mi se 2 puta nalazi neobux pod različitim ID-jevima jer mi je prvobitni nalog tamo nestao sam od sebe pa sam se iznova registrovao. Da nije to neki problem?

Link to comment

Sad mi pade na pamet nešto. U profilu gde stoji ona lista kanala preko kojih se rade poslovi mi se 2 puta nalazi neobux pod različitim ID-jevima jer mi je prvobitni nalog tamo nestao sam od sebe pa sam se iznova registrovao. Da nije to neki problem?

 

problem sigurno jeste ... ne znam sta da ti savetujem

ne smes imati dva naloga na neobuxu

 

 

nemoj na taj drugi da ulazis, ugasice se sam

ovaj validni obelezi kao "Preffered"

 

mislim da je to jedna od strana koja se mora poslati kada pises taj tiket

 

 

ne znam ...

da trazis od neobuxa da ti ugasi taj drugi nalog ... da imas neko objasnjenje ... ne znam

Link to comment

Znači prs'o sam. :D Aj odo da sastavljam tiket pa javljam kad odgovore.

 

edit: znam, dosadan sam ali šta da stavim pod issue type i contributor ID?

Edited by Renegade
Link to comment

Znači prs'o sam. :D Aj odo da sastavljam tiket pa javljam kad odgovore.

 

edit: znam, dosadan sam ali šta da stavim pod issue type i contributor ID?

 

issue type ... ako nema nesto popametno u listi sto asocira na problem stavi General Issue

 

conributor id je tvoje id sa prifilne strane u cf (tamo gde je i dashboard u padajucem meniju imas edit profile)

stavi ovo validno i to neka bude cekirano

 

 

ja ipak mislim da prvo moras da resis taj stari neobux account

i mislim da je najbolje da se obratis neobuxu da ubiju taj account

Edited by cedo
Link to comment

Ja radim danas nemacki zadatak za 20 centi, a ovaj sa krovovima je bio pre neki dan u laksoj varijanti (samo da ocenis da li je kuca u centru i da li ima pokriveni bazen). 

Link to comment

^^Pa da ali tamo ima više contributor ID-ja, za svaki kanal zasebno a ovamo treba da upišem samo jedan? Zeznuta situacija. Taj drugi neobux i ne postoji jer da postoji ja ne bih ni pravio novi. On je u listi jer sam preko njega odradio neki posao i tako je ostao tu bez obzira što više ne postoji. Onda se dodao taj novi i napravio zbrku (bar meni).

 

dc60j7.jpg

Edited by Renegade
Link to comment

^^Pa da ali tamo ima više contributor ID-ja, za svaki kanal zasebno a ovamo treba da upišem samo jedan? Zeznuta situacija. Taj drugi neobux i ne postoji jer da postoji ja ne bih ni pravio novi. On je u listi jer sam preko njega odradio neki posao i tako je ostao tu bez obzira što više ne postoji. Onda se dodao taj novi i napravio zbrku (bar meni).

 

dc60j7.jpg

 

 

pa pretpostavljam da je taj noviji ... ne znam ... ja imam samo jedan kanal

 

ustvari ... treba da vidis gde ti lezu pare, preko toga id-a radis

 

znam da neobux, ako odaberes njegov kanal za preferred daje 15 % bonusa

 

 

edit

 

https://tasks.crowdflower.com/channels/neodev/tasks/856908

 

vidi sta ti pise izmedju channels i tasks kada otvoris neki task iz liste dostupnih

 

ako je neodev kao meni onda si neobux

ako je neki drugi pretpostavljam da je indikativno preko kog kanala radis

 

 

u slucaju neobuxa izaberi noviji id ... taj je verovatniji da je od novog accounta

Edited by cedo
Link to comment

Ma ja sam preko tog neobuxa možda samo 2 joba uradio od ukupno 32. Složio sam u tiketu kulturnu priču o tome, nadam se da će da se reši lepo jer nikakvu zloupotrebu nisam ni imao na umu.

Link to comment

Brzo su mi odgovorili. Uglavnom treba da pošaljem one skrinšotove kao iz cedinog kvouta za unapređenje a za dupli neobux kažu da se ne sekiram :D

 

 

We have placed a note on your account regarding your explanation of why you have 2 NeoBux IDs on your account. Unfortunately we are not able to remove Contributor IDs from a CrowdFlower account. This is part of our account policy, which is outlined in the below article:


https://communitysupport.crowdflower.com/customer/en/portal/articles/1740346-important-things-to-note-with-regards-to-your-crowdflower-account


You don’t have to worry about having Contributor IDs that you no longer use in your account. It’s OK to have inactive Contributor IDs listed on your Profile page. As long as you don’t have more than 25 Contributor IDs attached to your account, you should not have a problem.

Link to comment

Brzo su mi odgovorili. Uglavnom treba da pošaljem one skrinšotove kao iz cedinog kvouta za unapređenje a za dupli neobux kažu da se ne sekiram :D

 

:D

 

saznali smo bar nesto

 

As long as you don’t have more than 25 Contributor IDs attached to your account, you should not have a problem.

 

 

 

ja bi ipak trazio da mi ubiju onaj neobux account (na neobuxu) pre nego sto mi stignu pare tamo ...

 

edit:

 

a opet ... taj ce se nalog ugasiti

e sad da li baza cf-a se sinhronizuje sa bazom neobuxa, ne znam, pa da znas da je taj stari nalog ubiven sam od sebe ... ko ce ga znati

 

mozda je pametno da ne cackas mecku (ako nisu isti mejlovi), ti ionako ne koristis neobux za zaradu na referalima

mozda je pametno da probas povuci nesto para sa neobuxa pa ako radi ... leave it as it is

ne zaboravi da cekiras neobuxov nalog kao preffered ako radis preko neobuxa ... to ti daje 15% + na zaradjeno

Edited by cedo
Link to comment

Tražio i ja ali vidiš gore kaže da im brisanje nije politika tako da sam miran sve dok se ne ulogujem da radim nešto preko njega. A to ne mogu jer nit znam username nit ništa. Ostaje taj neobux kao fosilni oblik. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...