Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

juce je bio ovaj 

 

851686

 

prilicno lagan sa mnogo losih korekcija na testu, ali je taskn autor bio aktivan i popravio sve

 

danas je novo id bez losih korekcija

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

cedo, cemu služe referali i koliko se isplati rentirati nekoliko ? 

 

ne isplati se nekoliko, a pitanje je i da li se isplati uopste ... meni je do sada isplatljivo

ima dosta uslova, a ni sam nisam siguran u isplatljivost jos

 

imas na temi detaljno o tome, pisao sam pbg-u

 

edit: ovde

 

od tada, dnevna zarada se nije smanjila (posto imam vise referala) ali jeste procenat (sto je i za ocekivati)

Edited by cedo
Link to comment

ne isplati se nekoliko, a pitanje je i da li se isplati uopste ... meni je do sada isplatljivo

ima dosta uslova, a ni sam nisam siguran u isplatljivost jos

 

imas na temi detaljno o tome, pisao sam pbg-u

 

edit: ovde

 

od tada, dnevna zarada se nije smanjila (posto imam vise referala) ali jeste procenat (sto je i za ocekivati)

 

ok, kontam da mi je rano za referale - em ih ne kapiram baš najbolje, em nemam dovoljno para da to adekvatno ispratim.

Pazario sam juče neke tri mrcine na 30 dana čisto da vidim kako to ide i sad me samo nerviraju - niko ništa ne klikće! :angry: 

Link to comment

Jedno glupo pitanje - jel Expelled Mode trajan? Ima neki satić u gornjem desnom uglu koji otkucava - ja sam mislio da dodje do reseta kad se on spusti na nulu, medjutim nije to to. 

 

 

PS napisao sam im tiket posle koga će se verovatno moja CF karijera završiti. Osim ako nisu vrrrlooo tolerantni.  :D

 

To je jedna gomila prevaranata i govnara!

Edited by steins
Link to comment

Jedno glupo pitanje - jel Expelled Mode trajan? Ima neki satić u gornjem desnom uglu koji otkucava - ja sam mislio da dodje do reseta kad se on spusti na nulu, medjutim nije to to. 

 

 

PS napisao sam im tiket posle koga će se verovatno moja CF karijera završiti. Osim ako nisu vrrrlooo tolerantni.   :D

 

To je jedna gomila prevaranata i govnara!

 

expelled je trajan ukoliko se tvoja zamerka na korekciju ne prihvati, ali to je samo za taj job (ustvari za job sa tim id-em)

 

zasto ? sta si napisao ..

Link to comment

expelled je trajan ukoliko se tvoja zamerka na korekciju ne prihvati, ali to je samo za taj job (ustvari za job sa tim id-em)

 

zasto ? sta si napisao ..

 

ma svašta - dobio sam napad zbog onog joba sa ocenjivanjem restorana.

Vidim lagan posao, taman da zakucam Lvl3 , i krenem polako da rešavam. Kad su mi stigli rezultati ispalo je da gotovo ništa nisam pogodio - tamo ti daju link ka specifičnom Searchu, i Državu u kojoj se restoran nalazi. I ja odem na Search i kliknem na prvi ponudjeni restoran u toj državi, kad vraga - nije to. Oni izvlače neke restorane iz malog mozga, sa neke treće ili desete potrage u Searchu.

Kao npr kad bi ti dali link i rekli Mc Donalds Serbia i u linku ti daju prvo Bg, pa onda ne znam KG, NS i tako dalje i ti klikneš na BG a oni kažu - e pa nije taj nego onaj u KGu. 

 

Sranje!

Link to comment

ma svašta - dobio sam napad zbog onog joba sa ocenjivanjem restorana.

Vidim lagan posao, taman da zakucam Lvl3 , i krenem polako da rešavam. Kad su mi stigli rezultati ispalo je da gotovo ništa nisam pogodio - tamo ti daju link ka specifičnom Searchu, i Državu u kojoj se restoran nalazi. I ja odem na Search i kliknem na prvi ponudjeni restoran u toj državi, kad vraga - nije to. Oni izvlače neke restorane iz malog mozga, sa neke treće ili desete potrage u Searchu.

Kao npr kad bi ti dali link i rekli Mc Donalds Serbia i u linku ti daju prvo Bg, pa onda ne znam KG, NS i tako dalje i ti klikneš na BG a oni kažu - e pa nije taj nego onaj u KGu. 

 

Sranje!

 

ima takvih jobova ... gde su korekcije izuzetno lose

 

gledaj ocenu joba (zute zvezdice) ... ako je na jednoj, ili na pola zvezdice to znaci da su ljudi koji su radili pukli, najcesce zbog losih korekcija

ne mora uvek biti tako ... ja ustvari najvise volim takve poslove, koje drugi nece da rade ... onda je i navala mala pa moze lepo i polako (kada imas vremena) da se rade

 

stvar je samo da li mozes da rizikujes nepravedne korekcije

uvek, ako su nepravedne, pisi tikete i budi pristojan sa CF support ... meni su se oni do sada pokazali sasvim ok

Link to comment

ima takvih jobova ... gde su korekcije izuzetno lose

 

gledaj ocenu joba (zute zvezdice) ... ako je na jednoj, ili na pola zvezdice to znaci da su ljudi koji su radili pukli, najcesce zbog losih korekcija

ne mora uvek biti tako ... ja ustvari najvise volim takve poslove, koje drugi nece da rade ... onda je i navala mala pa moze lepo i polako (kada imas vremena) da se rade

 

stvar je samo da li mozes da rizikujes nepravedne korekcije

uvek, ako su nepravedne, pisi tikete i budi pristojan sa CF support ... meni su se oni do sada pokazali sasvim ok

 

znam al ja sam prso jer mi je ovo jedno 10ti posao gde sam se nagrdio upravo zbog takvih budalaština. I umesto da imam zakucan lvl i da se zezam ja posle moram da lovim 4-5 lakih da uzmem na kvizu 100% da bi ispolirao procenat. 

 

PS imaš odličan posao, doduše na nemačkom za 61cent (853079) - ja sam odradio 2,3 komada za 5 minuta, i dobio lep procenat (75%). Samo koristi translate page opciju i polako i nema zime. 

Link to comment

registrovao se pre dva dana i jos uvek ne naleteh na bilo kakav posao. pojavio se jedan u nekom trenutku, ali je pisalo no tasks available... i nije moglo da se radi. jel to inace tako, ili sam takve srece, ili nesto ne radim kako treba?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...