Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

Za desetak minuta, naisao task od 6 centi. Inace, za 6 dana 15 dolara. Bez da sam osetio da mi nesto oduzima vremena. Kao sto kaze jedan onaj u reklami "zamislite da umesto sto lajkujete po fejsbuku zaradjujete pare.." :D

 

I meni danas los dan, tek $4.6 ... prosli petak sam zaradio $18 od mi minijobova ... bez bonusa

zato su dva prethodna bila dobra, oba oko $12

 

 

edit: ja sam sebe ubedio ovo da radim umesto igranja igrica :) ... i nisam pogresio

Edited by cedo
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

I meni danas los dan, tek $4.6 ... prosli petak sam zaradio $18 od mi minijobova ... bez bonusa

zato su dva prethodna bila dobra, oba oko $12

 

 

edit: ja sam sebe ubedio ovo da radim umesto igranja igrica :) ... i nisam pogresio

 

cedo, jesi pokušao nešto da kupiš preko Paypala od zaradjenog novca? 

Link to comment

stigao do lvl2 i .....uspeo da se sručim na lvl1  :frust:

 

ja i moji experimenti......

 

no, uspeo sam da prebacim par dolara na PayPal pa današnji dan ipak smatram donekle uspešnim :blush: 

Link to comment

prosli petak sam zaradio $18 od mi minijobova ... bez bonusa

zato su dva prethodna bila dobra, oba oko $12

 

 

Pretpostavljam da je ovo zato sto duze radis i imas bolji procenat. Ja jednostavno ne dobijam toliko poslova da bih pravio 12 dolara dnevno, a negde sam na 88%.

Link to comment

stigao do lvl2 i .....uspeo da se sručim na lvl1  :frust:

 

ja i moji experimenti......

 

no, uspeo sam da prebacim par dolara na PayPal pa današnji dan ipak smatram donekle uspešnim :blush:

 

mislim da treba da proveris kakav je fee za prebacivanje para

obicno postoji neka fixna naknada (pored procenta) 

zato mislim da je bolje da nakupis nesto para, pa onda da prebacujes

mada, ne mogu da govorim za paypal posto ga nemam

Link to comment

Pretpostavljam da je ovo zato sto duze radis i imas bolji procenat. Ja jednostavno ne dobijam toliko poslova da bih pravio 12 dolara dnevno, a negde sam na 88%.

 

sad mi sinu ... ti sa 88% treba da si lvl 3 isto ... ne ?

Link to comment

mislim da treba da proveris kakav je fee za prebacivanje para

obicno postoji neka fixna naknada (pored procenta) 

zato mislim da je bolje da nakupis nesto para, pa onda da prebacujes

mada, ne mogu da govorim za paypal posto ga nemam

 

jbga uzeo mi je 4 centa na 2 dolara. 

Nije mi ni bio prioritet da zaradim, nego samo da vidim kako i koliko brzo to funkcioniše - i zadovoljan sam. :D 

 

sad samo moram da se skoncentrišem da se vratim na lvl2. :D :D

Link to comment

Za desetak minuta, naisao task od 6 centi. Inace, za 6 dana 15 dolara. Bez da sam osetio da mi nesto oduzima vremena. Kao sto kaze jedan onaj u reklami "zamislite da umesto sto lajkujete po fejsbuku zaradjujete pare.." :D

ma salim se ja (boldovani deo), zbog one moje teorije da mi je lakse nakliktati 30c za 15 min, nego raditi one poslove od cent sto ne ulaze u statistiku

inace sam mislio da kad se skupe bedzevi ide nesto brze, koliko vidim uglavnom je prosek oko 3c po tasku

Link to comment

sta lvl 2

 

mora 3 :)

 

 

850905 Flag Inappropriate Texts And Label Existing Data - V3

 

lagan ... samo pazljivo

 

iskreno da ti kažem, ne vidim neku spektakularnu korist od LVL3, makar za sad, tako da za njega neću da žurim. Bitan mi je lvl 2 jer je prilično jednostavno da se do njega dodje (istina, još je lakše da se padne :D ) 

a daje mnogo jobova koji su interesantni za vrćenje. 

Sad kad sam video kako sve to funkcionira, moram prvo da se vratim na lvl2, onda da ga osiguram pa da vidim šta i kako dalje. 

 

odradio taj, dobro bi mi došao  :(

Link to comment

inace sam mislio da kad se skupe bedzevi ide nesto brze, koliko vidim uglavnom je prosek oko 3c po tasku

 Uh, ide puno brze. Ima taskova koje radim dok igram Hearthstone koliko su glupi za 4 centa, a imao sam i par za po 20 i 27 centi. Onaj GospodinSlucajev™ sa delovima tela je nesto najgluplje sto se placa u vasioni verovatno. :D 

 

Najbolje je kombinovati kliktanje na vise sajtove i lake taskove kad naidju. Laganih 150 dolara mesecno (ako imas 3 sata dnevno da odvojis)

Link to comment

 Uh, ide puno brze. Ima taskova koje radim dok igram Hearthstone koliko su glupi za 4 centa, a imao sam i par za po 20 i 27 centi. Onaj GospodinSlucajev™ sa delovima tela je nesto najgluplje sto se placa u vasioni verovatno. :D

 

Najbolje je kombinovati kliktanje na vise sajtove i lake taskove kad naidju. Laganih 150 dolara mesecno (ako imas 3 sata dnevno da odvojis)

e pa super onda

jos samo da uzmem bedzeve (najgori sam od sve dece :isuse: ) zakucao sam na 63 testna pitanja i to je to

dzaba sto oko 300 ukupno, kad nikako da nahvatam jos neki posao koji ulazi u statistiku. koliko sam skontao obicno negde u ovo doba il nesto ranije iskacu, a ja iako vecinu vremena provodim ispred kompa, tad uglavnom nisam kuci

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...