Jump to content

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakve ste srece sa rf poslednjih dana?

ja sam u onom periodu kad se gomila ljudi zalila, prolazio sasvim solidno, medjutim pocevsi od 18tog krece katastrofa. za tih 5 dana ukupno 16 uradjenih

bio je vikend i jedan dan skoro uopste nisam drzao ukljucenu ekstenziju, ali opet je to  bas lose. a i "kvalitet" los (i nikakav :D ) , trecina otprilike 2-3 koraka, a tek poneki 10 i vise

danas naznake da ce biti malo bolje, ali i dalje je to slabo

Link to comment

juce sam imao 20-ak, to je ok. danas jedan i jos dva koja su mi istekla (kapiram da i to uslovljava manje posla). inace dosta slabo, jednom do dva puta nedeljno bude malo zivlje, i to je to.

 

a mislim da je pre do raspodele posla nego do manjka klijenata. dosta razlicitih sajtova vidjam, i stalno se pojavljuju novi. mnogo ih je vise nego kad sam pocinjao, ali retko ko daje veci broj hitova

Edited by Joe D
Link to comment

juce sam imao 20-ak, to je ok. danas jedan i jos dva koja su mi istekla (kapiram da i to uslovljava manje posla). inace dosta slabo, jednom do dva puta nedeljno bude malo zivlje, i to je to.

 

mislim da ne, meni se to redovno desava, pa imam i 5 i 10 i 50 hitova

jednostavno su smanjili obim posla, zarad ustede para, a povecali broj zaposlenih i ucinili sve da im se posao zavrsi u sto kracem roku

tek znacajan priliv novih klijenata ili pak neka dobra evaluacija zaposlenih ce dovesti do toga da onaj koji radi kako treba ima vise posla

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...