Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

koliko si uopste uspela uhvatiti poslova koji ulaze u statistiku? i u kom periodu?

nama je trebalo cini mi se u proseku oko mesec dana, pre nesto manje od godinu kad se dosta nas sa ove teme registrovalo na cf

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za dva meseca onih koji ulaze u staitstiku taskova 12, pitanja 32 tacna od 33, tacnost 96.9%.

 

Pri tome zadaci koji ulaze u statistiku se pojavljuju jednom u gotovo nikad i imaju jako mali broj pitanja. Najvise je onih da se nadju stranice koje krse autorska prava i pri tome deset linkova se vodi kao jedan task. I to je to.

 

Ukupno imam uradjenih 23 posla i oko 200 pitanja odgovorenih ali vecina je validacija clanaka i autora sto ne ulazi u statistiku.

Link to comment

ovaj poslednji je izgleda ipak za izbegavanje

sad citam na clixsense forumu, a i lvl 3 je a moze ga raditi svako, cudna situacija, plus nema testnog zadatka i solidno je placen, dakle mirise na zamku

 

ja baksuz sam uradio 3 i odustao kad mi je palo na pamet da procitam sta se pise, jer mi je delovao sumnjivo lako

 

ako padnem na lvl 1 zbog ovih 36c, ne znam...

Link to comment

e jbg

ima na clixsense forumu, na ex-yu temi o taskovima, a i na engleskom delu prica o ucestalim flagovima i ako sam razumeo (na ovom nasem delu)  pominje se i taj posao

Link to comment

odo da bacim pogled. najverovatnije sam kliknuo rano submit i ono je dalo automatski flag. skinuce to sigurno, samo da ne cekam mesec dana ili tako nesto. u zadnje vreme sam dosta zaradjivao na poslovima koji su lvl 3

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...