Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma to niko vise ne zna sta se desava

citao sam ovih dana po forumima, uglavnom opsta ludnica

inace evo ja sam od onda dobio jedan zadatak od 54 koraka! (sumnjam da takav daju onima koji nisu prioritetni), a od tada bukvalno nista, dok evo ceda pise kako dobija posao za poslom

 

pravilo je da nema pravila :D

 

o broju disagreement-a (suludih, recimo ono sa viticastim zagradama i mailom), trening poslovima svako malo bolje i ne pisati

Link to comment

961279 Help Us Identify Articles

 

 

lvl 0

 

8c

 

 

edit: danas 37 hitova ... a ukupno $24.3 bez bonusa

 

 

 

 

ovaj sam radila ali sam imala 70% bez objasnjenja. Nije mi jasno, sve sam uradila po njihovim uputstvima.

 

Meni daje samo te zadatke sa validacijom autora i clanaka ali oni ne ulaze u statistiku.

Link to comment

ovaj sam radila ali sam imala 70% bez objasnjenja. Nije mi jasno, sve sam uradila po njihovim uputstvima.

 

Meni daje samo te zadatke sa validacijom autora i clanaka ali oni ne ulaze u statistiku.

 

Thanks for writing in.

 

Please note that as of June 27th, 2016 – in conjunction with CrowdFlower’s Trust and Safety initiative – test question corrections are no longer displayed to Contributors who fail Quiz Mode. This change does not affect Contributors who pass Quiz Mode, so you will continue to see test question corrections any time you are Work Mode.

 

This important update helps us create an equitable and stable platform for both Contributors and Customers. We are sensitive to the fact that Quiz Mode counts towards Levels Statistics and will continue working with customers to identify and remove unfair test questions. You can read more about the update at:

 

http://crowdflowercommunity.tumblr.com/post/147396698621/quiz-mode-and-crowdflowers-trust-and-safety

Edited by cedo
Link to comment

Ja sam pokrenula dispute jer mislim da test nije fer. Svaki link sam proverila i vecina nisu bili clanci.

 

Pre nekog vremena je bio isti test da se potvrde autori i imala sam 60% a skoro pola linkova nije radilo.

 

Inace i za jedan i drugi test mi pise da ne ulaze u level statistiku.

 

Ima jedan zadatak sa nekim clankom za AP, pojavio mi se jedno 5 puta. Prva tri puta sam stavila da je clanak a dato mi je da nije clanak, cetvrti put sam stavila da nije clanak pa je opet bilo netacno, sledeci dan se opet pojavi, stavila da je clanak pa opet nije bilo tacno. Nije mi jasno, jel oni ne placaju ako veliki broj ljudi pogresi ili ne proveravaju sta stavljaju u zadatke. Kao da namerno stave pitanja da bi ljudima pao skor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...