Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima li nešto na RF u poslednjih pola sata, sat? Ja ništa, izgleda mi ne veruju. :D

 

 

 

Prioritized work for trusted testers2016-10-12 18:05:39 UTC, Kristen Hohenstein

Hi, testers! We've recently made a change to job distribution that prioritizes giving more jobs to trusted testers (this is determined by algorithms, not special treatment - prioritization is based on how well a tester follows instructions, not their bug count/abandon rate/etc). Please refresh your memory on our testing rules and confusing scenarios page linked below. And remember, if you are receiving very little work now, there is always room for improvement! -Rules: https://github.com/rainforestapp/tester-chrome-extension/wiki/Guide-Rules-&-Tester-Role -Confusing scenarios: https://github.com/rainforestapp/tester-chrome-extension/wiki/Guide-Rules:-Confusing-Scenarios P.S. You'll notice a new "refresh" rule on the rules page. You will receive a new tester contract regarding this rule upon logging in soon.

Link to comment

ja danas (do sada) 51 zadatak ... poslednjih pola sata 4 komada

 

 

i imao sam jedan trening danas (uspesan)

 

 

edit: ubio sam se danas ... $28, bez nb bonusa. poslednjih 7 dana se ubijam od cf zadataka (otkako sam poceo intenzivnije ovde da kacim)

edit 2: $174 bez nb bonusa ovaj mesec :)

Edited by cedo
Link to comment

stigla mi nova kartiza za skril (koju inace nisam trazio, pisao sam vec o tome)

danas je aktiviram, na njihovom sajtu stoji sve da je ok. odem do bankomata, odbije mi transakciju, probam sa starom, isto odbije

i tako na tri bankomata

posaljem im "tiket" da mi je kartica aktivirana, da imam sredstva, ali ne mogu dici pare

ulogujem se posle pola sata na skril nalog, transakcija procesuirana, pare mi skinute sa skrila  :isuse:

odem u ekspozituru banke gde sam pokusao dici novac, sluzbenica me belo gleda, nema predstavu sta je skril, posalje me kod nekog lika, ni on ne zna sta je skril. ali makar je bio uljudan

kaze, ne mogu mi oni pomoci. moram da se zalim banci ciju karticu posedujem, pa oni onda javljaju njima, te ovi ako ustanove da zaista postoji visak para na bankomatu vracaju novac

 

posaljem ponovo tiket skrilu, oni mi ga odbiju  :isuse:  jer je kao dupli (mada sam se zalio na dve razlicite stvari)

onaj prvi i dalje stoji da nije pregledan

odem opet do bankomata, ovaj put mi kaze da nemam sredstava na kartici (sto nadam se da bar znaci da je kartica sad definitivno aktivna)

 

 

i tako. prilicno sam siguran da sam ostao bez tog novca

 

da, kod te transakcije stoji POS (kao u slucau kad kupujem nesto u prodavnici sa karticom), a ne ATM kao inace kad dizem sa bankomata

mada nisam ranije obracao paznju, mozda je to tako dok ne "proknjize" transakciju i ne naplate proviziju (pa tad promene to tu u ATM), sto se obicno desi nakon dva, tri dana nakon podizanja novca

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...