Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

ja mislila to tako treba  :D

 

do sada sam uradila nekih 17 taskova ali mi u statistici stoji samo 9 i 22 zadatka a tacnost 100%. I ni makac.

 

znaci imas 9 zadataka sto se racunaju u acc i 22/22 ?  nesto mi je to malo pitanja na 9 zadataka

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

znaci imas 9 zadataka sto se racunaju u acc i 22/22 ?  nesto mi je to malo pitanja na 9 zadataka

 

Ovo je sve sto sam radila do sada. Samo na jednom zadatku nisam prosla test i tada sam pokrenula dispute posto im pola linkova nije radilo. Ne znam tacno zasto neki zadaci ulaze u statistiku a neki ne.

 

http://prntscr.com/cs8v2j

 

Ovde bi trebalo da bude print scr. ne da mi da stavim kao sliku.

Link to comment

Ovo je sve sto sam radila do sada. Samo na jednom zadatku nisam prosla test i tada sam pokrenula dispute posto im pola linkova nije radilo. Ne znam tacno zasto neki zadaci ulaze u statistiku a neki ne.

 

http://prntscr.com/cs8v2j

 

Ovde bi trebalo da bude print scr. ne da mi da stavim kao sliku.

 

 

Zadaci ne ulaze u statistiku ako se mnogo ljudi zali na njih. Ili ako CF ceni da nisu vredni (to su neki sa "task autorima" u naslovu).

 

Kako bilo, odlicna ti je statistika. Mislim da uopste vise ne moras da radis zadatke koji ne ulaze u statistiku (a lose su placeni). Samo rizikujes da budes expelovana i da umanjs svoje sanse za dobijanje levela.

 

Kada uhvatis zadatak da ulazi u statistiku radi ga koliko god mozes da bi nakupila dovoljno uradjenih testnih pitanja.

 

 

 

edit: Hong Kong mi je dao 96 komada, ali je bio poguban po accuracy ... samo 78% ... dosta losih ispravki

 

 

edit2: @puella ... znas za autorefresh ? ... kada imas link zadatka postavis ga u autorefresh i cak iako ga nema u listi, u slucaju da jos ima posla, otvorice ti ga u work modu

Edited by cedo
Link to comment

 

edit2: @puella ... znas za autorefresh ? ... kada imas link zadatka postavis ga u autorefresh i cak iako ga nema u listi, u slucaju da jos ima posla, otvorice ti ga u work modu

 

Dzaba, skoro nikada nema zadataka :( ovde je bukvalno sve sto je ikada izaslo za poslednja dva meseca. E da, jednom su mi izasli zadaci na madjarskom, to nisam radila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...