Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma nista strasno, ja sam ih pre otprilike mesec dana bio tri skupio u roku od dva-tri dana, sve na sabiranju :D

evo dva su istekla, danas ce i treci

 

nego, ja vec neko vreme kad pogresim (ne sabiranje) na rf dobijam nekakve opomene

 

 

da li je i kod drugih tako?

Link to comment

ako mislis na poruku gde imas link do strane gde se tvoj odgovor razlikuje od vecine drugih, to postoji poslednjih nedekju/dve

 

nije rejection, vec da bi mogao da vidis gde si eventualno pogresio

 

ako mislis da si ti tacno ocenio korak, mozes na toj istoj strani poslati poruku

 

 

 

inace, sinoc i danas sam se ubio od rf ...do sada imam 22 uradjena, i to sve dobri sa 10-20 koraka

eh, kada bi ovako bilo i ubuduce

Link to comment

ako mislis na poruku gde imas link do strane gde se tvoj odgovor razlikuje od vecine drugih, to postoji poslednjih nedekju/dve

 

nije rejection, vec da bi mogao da vidis gde si eventualno pogresio

 

ako mislis da si ti tacno ocenio korak, mozes na toj istoj strani poslati poruku

da to

 

pa jel moguce onda sad dobiti rejection? treba da se skupi odredjen broj tih poruka ili kako?

inace, sinoc i danas sam se ubio od rf ...do sada imam 22 uradjena, i to sve dobri sa 10-20 koraka

eh, kada bi ovako bilo i ubuduce

isto, a poslednjih sat, dva bas poludelo, neprestano izlaze, bukvalno jedan za drugim
Link to comment

da to

 

pa jel moguce onda sad dobiti rejection? treba da se skupi odredjen broj tih poruka ili kako?

isto, a poslednjih sat, dva bas poludelo, neprestano izlaze, bukvalno jedan za drugim

 

sve je isto, samo su dodali feedback na osnovu uporedjivanja odgovora testera koji rade na istom testu. oni koji strce/odskacu/nisu mejnstram dobiju poruku

 

 

rejectioni se i dalje dobijaju, najcesce na testnim pitanjima,i redje, kada admini pregledaju zadatak. na ovom drugom moze i ban da se popije (bilo na odrdjeni sajt, ili na ceo rf)

 

 

 

 

 

 

 

edit: ja sam sada na 39 komada. da, ovaj ccc je pustio testove sa mnogo losim bildom aplikacije. ccc samo gube pare

Edited by cedo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...