Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

naravno da se ne odnosi, user name je skroz druga stvar. u ugovoru mora da stoji pravo ime i prezime, kao i u svakom drugom ugovoru.

jasta, paranoisem po obicaju

 

i zasto rogeru nisi objasnio da ostavi ime i prezime na ugovoru, sta on covek sad da radi?

svako danas sebe pravnikom zove  :fantom:

Link to comment

2, zbog flaga

ma i ako je treci otvori mi i pokaze da nisam kvalifikovan :) nego je posao onda kad sam ja otvarao verovatno vec bio nestao sa liste

ovo mi sad otvorilo

hvala :)

Link to comment

955397 Find Official Local Government Urls

 

ovaj je za minesotu

 

ima ih jos nekoliko

 

izuzetno lagani i brzi, samo sledite uputstvo od gore

 

 

edit:

 

ovako

 

minesota i indijana su bili ok ... 100% ... dalo 5 i 6 komada

 

na iowa i wisconsin sam pukao na kvizu, ne daje mogucnost ispravke (ispravke su bile nefer, sigurno) 

Edited by cedo
Link to comment

RF je potpuno prso, posle jednog jedinog HITa je krenuo da izbacuje sledecu poruku svaki sledeci put.

 

You have reached the maximum number of unsubmitted assignments. So we are fair to other workers, we stop you doing too much for us at once. You can complete the other assignment(s) and refresh this page, or simply return this hit.

Link to comment

steins, kada zavrsis hit probaj da submitujes neki stari, koji si sacuvao

 

tada ce, ili izaci novi posao (sve redje), ili ce se javiti ta poruka od gore (ili neka druga) ... uglavnom ekstenzija nece ostati u work modu i radice kao sto treba

 

 

a da je prsao, jeste ... meni izbacuje jedan hit na sat vremena, i izgleda ne radi ako nisam logiran na account (ovo sam mozda umislio)

Link to comment

steins, kada zavrsis hit probaj da submitujes neki stari, koji si sacuvao

 

tada ce, ili izaci novi posao (sve redje), ili ce se javiti ta poruka od gore (ili neka druga) ... uglavnom ekstenzija nece ostati u work modu i radice kao sto treba

 

 

a da je prsao, jeste ... meni izbacuje jedan hit na sat vremena, i izgleda ne radi ako nisam logiran na account (ovo sam mozda umislio)

 

nisi umislio. Odnosno, ako jesi onda smo obojica umislili.

 

elem, opet trening poslovi :frust:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...