Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

You must use your legal name when signing or you risk your account being blocked.

 

Jel se jos nekom ovo pojavilo na RF profilu?

 

I sta raditi u ovom slucaju ? Pojavilo mi se juce ,popiz..h od cackanja ali nikako da namincam pravo.. Sta da radim?

A taman pocelo da kishi na RF... veceras puuno zadataka...

Edited by Roger
Link to comment

:D

upravo dosao da pitam da li se ovo jos nekom pojavilo (nisam video da je steins vec kacio)

 

prilicno sam siguran da je ovo samo "podsetnik", posto sam uvek koristio pravo ime

Link to comment

jel koristi jos neko skril?

 

dobio sam obavestenje da mi za nedelju dana stize nova kartica, ali ja je nisam trazio

postojecu sam dobio u februaru ove godine i na njoj stoji da je aktivna do 02/19

 

Danas mi stigla nova Skrill kartica , nisam joj se nikako nadao.

 

Ajde mi objasni  u vezi RF : kako da sad promenim u pravo ime i prezime ono sto sam do sad koristio .frka se nesto ne pokarabasi ?!

Link to comment

posle se nesto pitam (paranoisem verovatno) da se ne odnosi to slucajno i na "ime" na samom rf?

u ugovorima i svuda gde se trazilo ime i prezime sam uneo ime i prezime , ali ni na neobux niti na cf i rf mi nadimak nije ime i prezime

Link to comment

posle se nesto pitam (paranoisem verovatno) da se ne odnosi to slucajno i na "ime" na samom rf?

u ugovorima i svuda gde se trazilo ime i prezime sam uneo ime i prezime , ali ni na neobux niti na cf i rf mi nadimak nije ime i prezime

naravno da se ne odnosi, user name je skroz druga stvar. u ugovoru mora da stoji pravo ime i prezime, kao i u svakom drugom ugovoru. 

Link to comment

sad se nadas da nece da te provale. kao sto verovatno i nece.

 

ne znam zasto ste ocekivali da je prihvatljivo potpisivati bilo sta pod laznim imenom.

A zasto da ne? Kada bih prave podatke ostavljao na svakoj baljezgariji na kojoj sam ucestvovao ,gde bi  mi to odvelo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...