Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

bog da pozivi ove kineske poslove sa sajtovima kompanija

 

@cedo, znam to, ali desava se da zaglavi i kad zavrsim posao ili prijavim gresku. a ako ne sedim za racunarom, i ne treba mi da stoji upaljena ekstenzija pa da mi isticu poslovi.

?

 

daj link molim te

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema sta da skida, samo treba da ugasi i upali ekstenziju kad zaglavi na wip, i ono sve samo radi. 

 

ali, fakat slabije daje od kada su uveli promene, bar meni. po preko 10 crvenih za redom, mnogo errora, po nekoliko sati ne izbaci nista. pre neko vece sam od 11 uvece do 3 ujutru uhvatio cela dva hita. prethodne 2-3 nedelje sam se razbijao, sad do 20 ne mogu da dobacim ni pod razno.

 

 

isto sve

nocas se nadao da ce mi (kao ranije) proraditi posle 22,23, medjutim katastrofa

no, ako nista skupio sam hitova broja im se ne zna, pa ako u nekom momentu proradi, mogu lagano danima da sedim i vrtim rf  :fantom:

 

 

grickalice idu na svakih 6 sati (u 3 i 9) .... jutros ih nije bilo, ali je dalo drugih 6

Link to comment

I ja isto. :D Sad baš radim. Jel to relevant? I ono za nekog kineskog vojnika. Ne znam da li to spada pod pominjanje konkretnog dela.

 

ako mislimo na istog vojnika, ja sam stavio da nije ... nije detaljno opisan dogadjaj, mislim

 

i za dedu avrama, nije :)

Edited by cedo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...