Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

Ne znam da li neko od vas koristi Clixsense, pored svih tih različitih servisa, u svakom slučaju hakovan je Clixsense i svih 6 miliona naloga, podataka, šifri, emailova i slično je na otvorenom.

Link za tekst ako nekog zanima

 

arstechnica.com/security/2016/09/plaintext-passwords-and-wealth-of-other-data-for-6-6-million-people-go-public/

Edited by Garnirung
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

znaci ubio sam se od oglasa sa ovim trecim

ukupno 111 komada == 23 + 11 + 77

 

 

950815 Look At Advertisements And Judge Them. 63 58 82 70% 2016-09-14 0

950812 Look At Advertisements And Judge Them. 6 13 16 81% 2016-09-14 0
950789 Look At Advertisements And Judge Them. 23 27 28 96% 2016-09-14 0

 

Link to comment

pa sto ne okaci ranije? :(

 

a jbg ... zaneo se

 

dosla mi jos i tri hita i nisam znao gde mi je glava

 

 

inace, reklame u poslednje vreme idu ujutro i uvece od pola 8 do 9 ... mada nije fixno

 

submit ne pre 30 sec

Link to comment

neverovatno koliko mi ništa ne daje od update-a.

Ne mogu 5 hitova da nakupim dnevno....il neko preuzme il je greška

 

užas :isuse:

 

skini caffeine.exe

 

simulirace keypress i ekstenzija ti se nikada nece gasiti

 

ako ekstenzija izbaci gresku (sve poruke koje ne govore o tome da nema virtualnih masina ili da je drugi radnik uzeo hit) ostavi hit i sama ce ga refresovati

 

ako je poruka kao ove opisane u zagradi onda sacuvaj taj link i mozes ga sam refresovati, mada, kako sada izbacije gtovo i da nema potrebe za tim

 

ja imam dnevno 20-40 uradjenih

Link to comment

nema sta da skida, samo treba da ugasi i upali ekstenziju kad zaglavi na wip, i ono sve samo radi. 

 

ali, fakat slabije daje od kada su uveli promene, bar meni. po preko 10 crvenih za redom, mnogo errora, po nekoliko sati ne izbaci nista. pre neko vece sam od 11 uvece do 3 ujutru uhvatio cela dva hita. prethodne 2-3 nedelje sam se razbijao, sad do 20 ne mogu da dobacim ni pod razno.

Link to comment

isto sve

nocas se nadao da ce mi (kao ranije) proraditi posle 22,23, medjutim katastrofa

no, ako nista skupio sam hitova broja im se ne zna, pa ako u nekom momentu proradi, mogu lagano danima da sedim i vrtim rf  :fantom:

Link to comment

nema sta da skida, samo treba da ugasi i upali ekstenziju kad zaglavi na wip, i ono sve samo radi. 

 

ali, fakat slabije daje od kada su uveli promene, bar meni. po preko 10 crvenih za redom, mnogo errora, po nekoliko sati ne izbaci nista. pre neko vece sam od 11 uvece do 3 ujutru uhvatio cela dva hita. prethodne 2-3 nedelje sam se razbijao, sad do 20 ne mogu da dobacim ni pod razno.

 

ne ... na WIP treba da probas da refresujes stari hit, meni je do sada uglavnom stare pretvaralo u zadatak odmah posle nekog uradjenog (sto je i logicno, jer tada ih pustaju) ... a wip ce se samo ugasiti ako pretvaranje hita u zadatak bude neuspesno

 

i treba da skine ovo sto sam okacio, jer ekstenzija se sama gasi posle dve minute ako nista ne radis za racunarom

Link to comment

bog da pozivi ove kineske poslove sa sajtovima kompanija

 

@cedo, znam to, ali desava se da zaglavi i kad zavrsim posao ili prijavim gresku. a ako ne sedim za racunarom, i ne treba mi da stoji upaljena ekstenzija pa da mi isticu poslovi.

Edited by Joe D
Link to comment

bog da pozivi ove kineske poslove sa sajtovima kompanija

 

@cedo, znam to, ali desava se da zaglavi i kad zavrsim posao ili prijavim gresku. a ako ne sedim za racunarom, i ne treba mi da stoji upaljena ekstenzija pa da mi isticu poslovi.

 

daj id tih poslova :)

 

ok .... ja imam dedicated racunar samo za ovo i meni ovako funkcionira najbolje ... bilo da radim na drugom, bilo da sam kuci ... samo s vremena na vreme proverim ima li sta

ako ima odradim, odmah probam refres starog ... ekstenzija se vrati u zeleno i tako u krug

Edited by cedo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...