Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

ona što ju je čedo postavljao ovde, za Chrome?

 

cekaj sad ... snipping tool je za uzimanje skrinshotova, ali to nije vezano sa hromom. mislim da ona ide uz windows.

 

da ne mislis na RF ekstenziju (da bi radio rainforest jobove). ona je za hrom. nju imas (link) na svom RF profilu.

 

ili mislis na refresh page ekstenzije ?

Link to comment

ljudi kako se beše zove ona ekstenzija za screenshot?

Ako tražiš Chrome ekstenziju koja slika celu stranu od vrha do dna, ondak stavi Full Page Screen Capture...

Link to comment

cekaj sad ... snipping tool je za uzimanje skrinshotova, ali to nije vezano sa hromom. mislim da ona ide uz windows.

 

da ne mislis na RF ekstenziju (da bi radio rainforest jobove). ona je za hrom. nju imas (link) na svom RF profilu.

 

ili mislis na refresh page ekstenzije

 

Ma jok, mislim na onu ekstenziju za Hrom, o kojoj si svojevremeno pisao kad si govorio o reklamiranju poslova na neobuxu, za pravljenje skrinšotova.

Link to comment

kad se pojavi rf zadatak koji iz nekog razloga propadne da li ga je bolje zatvoriti i cekati novi ili cekati da taj postojeci u nekom momentu postane aktivan?

 

 

valjda je neko razumeo sta sam hteo pitati :D

Link to comment

ne moze sam od sebe postati aktivan, moras ga refresovati (sada je to 2 puta u 50 sekundi)

 

edit: ja sve takve cuvam i koristim kada imam vremena

Edited by cedo
Link to comment

pa zar se sma ne refresuje? kada ekstenzija sledeci put "prebaci" na yes

ili se svaki put promeni url? nisam ni obracao paznju

 

pre smo pisali o tome, meni to od starta nije jasno

pa sam u nekom momentu poceo po uzoru na tebe da skupljam te neiskoristene, ali nemam predstavu sta da radim sa njima :D

jer ako je ekstenzija na no, nece da rade, a kad postane yes dobijem novi "zadatak" (pod uslovom da sam onaj prethodni zatvorio)

Link to comment

zivotni ciklus hita

 

1. ekstenzija izbacuje/refresujes sacuvani hit

1.a uspesno - kraj

1.b neuspesno - vidi pod 2

 

2.a iskljuci tab - kraj

2.b sacuvaj hit i refresuj ga - go to 1

 

ekstenzija (on/off) nema uticaja na refresovanje hita

 

edit:

od kako su uveli ogranicenje refresa od 2 puta u 50 sekundi imas dve opcije za refres:

1. namesti refres rate na 30 sek i cekaj da izbaci hit

2. kada pusti ekstenzija uspesno, zavrsi taj, i cim zavrsis ispali jedan iz rezerve.

 

ja radim ovo pod 2. RF obicno pusta u talasima. ako brzo zavrsis posao imas vecu mogucnost da ces uraditi veci broj zadataka. nekada je to bilo i po 5-10 komada, danas je 3-4 u najboljem slucaju, barem kod mene.

Edited by cedo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...