Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

evo i ja sad vidim da imam jedno pogresno sabiranje od pre dva dana, a ubedjen sam da su bili drugi brojevi :S

naime, negde sam procitao (i ispostavilo se kao tacno) da uvek daju dva razlcita ishoda za brojeve u okviru jednog zadatka. dakle ako su prvi brojevi yes, drugi su no i obrnuto

i posto je meni na tom zadatku prvo sabiranje bilo tacno, a drugo takodje tacno, to drugo sam proveravao 10 puta.

jesam bio umoran, spavalo mi se i jesam prs'o, ali sad bas da nisam u stanju sabrati dva trocifrena broja i da zakljucim da 4 i 2 na kraju daju 0 (10) je ipak malo mnogo

druga mogucnost (verovatno realnija) je da im ove fotke koje salju nisu po redu (koraci u zadatku), pa da sam ustvari pogresio na prvom sabiranju koje posle nisam mogao proveriti

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel ima još ko problem sa logovanjem na RF juče i danas?

 

Ja ništa ne mogu da dobijem......samo vrti da su mi pokupili posao ili da nema virutalnih mašina

Link to comment

isto i meni

samo pet poslića od 8 jutros

imam i application error svaki čas

 

jesu li sklonili onaj prijemni poslić sa crowdflowera?

pitam za druga :D

Link to comment

isto i meni

samo pet poslića od 8 jutros

imam i application error svaki čas

 

jesu li sklonili onaj prijemni poslić sa crowdflowera?

pitam za druga :D

 

ja bre niti jedan od 3 popodne :frust:

 

i ono što sam uspeo da kliknem - izadju raznorazne greške

Link to comment

videste li novi interfejs

 

e da

bilo m malopre pitanje da li je fajl skinut ILI je ponuđeno da ga skinem

yes? no?

ja sam kliktao yes jer kapiram da su obe situacije poželjne

sad čekam da mi vi potvrdite da sam u pravu il ban

Link to comment

ljudi, mogu li da instaliram RF ekstenziju i da radim sa drugog racunara, tj mreze?

Pokusavam da ga instaliram na LT da bi mogao da se zezam na poslu i nikako mi ne ide pa me zanima da li je to uopste moguce, da necu da zeznem nesto?

Link to comment

ovo večeras baš svaki hit s greškom i pritom ne mislim na application error. otvori mi dva, tri sa preko 20 koraka i greška je već na drugom, trećem

Edited by ordi
Link to comment

Evo šta kažu za abandon job na RF

 

 

 

  • How bad for tester is "Abandon job" message? Is there any number or percentage how many is allowed?
    • These do not negatively affect your account and there is no limit on this. 

 

 znači ništa strašno ako, iz nekog razloga, batališ task na pola? Svakako bolje nego da bude rejected. Čini mi se da sam negde ranije pročitao drugačije mišljenje za ove abandon, kao sve se to beleži negde i negativno utiče.

Link to comment

nista strasno, ja svaki dan imam po neki iz razloga sto kada ostavim racunar ne diram/gasim ekstenziju. kada se vratim imam abandoned job iz razloga sto ga nisam poceo raditi u predvidjenom roku (mislim da je 10 minuta)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...