Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

ok. mozda je i to. nisam danas uopste bio na RF, ali moze da se javi i u gore opisanom scenariju

 

inace, poslednjih sat vremena sam iskoristio 15 sacuvanih hitova iz prosle nedelje, bez da ekstenzija izbacuje posao, tako da, ono sto sam pricao pre par postova o cuvanju neostvarenih hitova i dalje drzi vodu (cuvajte ih i iskoristite kada imate vremena i kada je RF raspolozen)

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok. mozda je i to. nisam danas uopste bio na RF, ali moze da se javi i u gore opisanom scenariju

 

inace, poslednjih sat vremena sam iskoristio 15 sacuvanih hitova iz prosle nedelje, bez da ekstenzija izbacuje posao, tako da, ono sto sam pricao pre par postova o cuvanju neostvarenih hitova i dalje drzi vodu (cuvajte ih i iskoristite kada imate vremena i kada je RF raspolozen)

 

malopre sam i to pokušao, ali vraga - izbacuje mi onu dosadnu poruku

Link to comment

super je ovaj rainforest mnogo je lak

malopre me u jednom stepu pitao da nađem red ham sandwich na stranici u emulatoru

a u sledećem "look at the page are you human?"

najcrnje od svega? guglao sam taj hebeni sandwich da vidim da nije neka programerska fora  :isuse:  ^_^

Link to comment

To su kao neka kontrolna pitanja da se ne nađe neko pametan da samo lupa yes.

 

Inače jeste lako i sve ali odlaze i živci jer ne može jedan task da prođe bez nekog problema. Te ne može da pošalje screenshot, te izgubi vezu s terminalom, te ovo, te ono. Pola sata radim jedan od 18 koraka i još ne mogu da ga završim.

Edited by Renegade
Link to comment

super je ovaj rainforest mnogo je lak

malopre me u jednom stepu pitao da nađem red ham sandwich na stranici u emulatoru

a u sledećem "look at the page are you human?"

najcrnje od svega? guglao sam taj hebeni sandwich da vidim da nije neka programerska fora  :isuse:  ^_^

 

guglaj kada neces da me citas  :D

 

To su kao neka kontrolna pitanja da se ne nađe neko pametan da samo lupa yes.

 

Inače jeste lako i sve ali odlaze i živci jer ne može jedan task da prođe bez nekog problema. Te ne može da pošalje screenshot, te izgubi vezu s terminalom, te ovo, te ono. Pola sata radim jedan od 18 koraka i još ne mogu da ga završim.

 

 

sad sam i ja imao jedan ubica spor. sreca pa gledam fudbal. uglavnom nije tako, osim kada imaju bas, bas problema pa baca application errore. 

 

edit: evo ga 33 minuta za 96 centi. nikada ovo nije bilo. meni je neki prosek, a vadio sam ga jedno vreme, oko 30 centi na 3.5 minuta

 

2016-06-30 20:31:17 UTC 00:33:26 96c 

Edited by cedo
Link to comment

sad sam dobio jedan hit sa 53 koraka, sve do kraja odradio

 

Upravo ga i ja uradio, pretpostavljam da je isti. Za divno čudo ništa nije kočilo, samo jednom nije hteo iz prve screenshot.

Link to comment

ajd da skrenem temu sa rainforesta, jel se desava jos nekom da ne dobija one korekcije u taskovima? danas sam dva puta expellovan, bez ikakvog objasnjenja.

 

Sad i ja na jednom expelled bez ikakvog objašnjenja. Vidim na clixsense forumu da je to kao nova politika, nije bug ili nešto slično. Kakvi retardi.

Link to comment

isto 6

trenutno, ama bas nista, jutros je bar racune davalo i ponekad rf

 

ne znam da li sam kacio ranije: https://tasks.crowdflower.com/channels/neodev/tasks/785466

glupost, radi se za 2,3 sekunde bukvalno :)

nema ga u listi zadtaka, ali se pojavi dnevno nekoliko puta, meni je stalno na ar. 6c

 

jos jedan, kog obicno nema u listi, a iskace vise puta tokom dana i  koji mi je stalno u ar, malo "komplikovaniji" radi se za minut, 4c

https://tasks.crowdflower.com/channels/neodev/tasks/909141

 

ako ima neko jos neki od ovih sto se svakodnevno pojavljuju po nekoliko puta, a nema ih u listi, bilo bi lepo da okaci :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...