Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

jesam, dobio sam generated name i kliknuo na claim it dugme. sad cekam mail, ili sta?

 

aha, evo stigla mi poruka

Edited by Joe D
Link to comment

@joe

"kako ja to mogu ortaci svi se cude" :D

 

naravno, ne zelim da ti stajem na muku, mene je vise iznenadilo kako i sam nisam odradio nesto slicno

 

 

koliko sam citao, ta jedna greska ne bi trebala nista da te koci, lose je ako ih se nakupi vise

 

a daju sporadicno prvih dana po nekoliko zadataka

Edited by pbg12345
Link to comment

Onda ne znam to za čekanje. Meni su izletali jedan za drugim 7 komada tih probnih.

 

ja odradio 8. I šta sad? 

Mislim, čemu ovo služi kad se ništa ne plaća? 

 

Ništa mi nije jasno....:unsure: 

Link to comment

za rainforest, otkako uhvatite ulazni zadatak

 

mislim da su svi tabovi intuitivno jasni

 

 

2uj6phz.png

 

 

a najvazniji je history. tu imate svaki vas odradjen zadatak. za svaki takav, koji iz pending predje u paid morate imati i poruku na CF-u (u message sanducetu)

 

 

vy0hhk.png

 

 

jos je vazan rejections tab. tu imate svaki step sa skrinshotom za hit koji vam je odbijen

highlightovao sam rejections info na pocetnoj strani. ne smete da imate vise od 30 odbijenih u poslednjih 30 dana.

 

 

mislim da treba da vam plate i te testne zadatke.

za vise, mozete da pogledate "Test A Web Application Using Any Browser" temu na neobux forumu

Link to comment

za rainforest, otkako uhvatite ulazni zadatak

 

mislim da su svi tabovi intuitivno jasni

 

 

2uj6phz.png

 

 

a najvazniji je history. tu imate svaki vas odradjen zadatak. za svaki takav, koji iz pending predje u paid morate imati i poruku na CF-u (u message sanducetu)

 

 

vy0hhk.png

 

 

jos je vazan rejections tab. tu imate svaki step sa skrinshotom za hit koji vam je odbijen

highlightovao sam rejections info na pocetnoj strani. ne smete da imate vise od 30 odbijenih u poslednjih 30 dana.

 

 

mislim da treba da vam plate i te testne zadatke.

za vise, mozete da pogledate "Test A Web Application Using Any Browser" temu na neobux forumu

 

ali cedo kako da plate kad nikakav podatak nisam upisao? Niti mi ko traži niti imam gde?

 

drugo, koliko ima ovih test poslova? odnosno kako da se zarade novci? :D

Link to comment

jaoj bre, steins :D

 

Pare ti ležu na crowdflower nalog. Kad si preko onog taska na CF claimovao nalog na RF upisao si isti mejl? Testnih ima 7-8, kad to prođeš rade se pravi za pare (mada cedo kaže da se i testni plaćaju čak sam negde i u njihovim pravilima to pročitao ali meni nisu ništa platili).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...