Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

cedo, izvini na smaranju :D

 

Na RF kad se javi application error prijavljujem kao grešku i to je to? Ne treba da refrešujem i pokušavam dok ne uspe?

Link to comment

mozes, bez posledica

 

ja probam uvek da refresujem unutar istog hit-a, posebno ako je hit sa  >10 koraka. steta da propadne. ako je bas dugacak hit onda ga i restartujem (mada sada sa ogranicenjem od 1 request na 15 sekundi to bas i nije pametno)

 

obicno posle minut dva se osvesti, a ponekad je to dugorocno stanje svesti njihovih servera. tada prijavljujem odmah

Edited by cedo
Link to comment

@Renegade 

Nemoj to da prijavljujes ,to je greska u konzoli -ja sam refresh-ovao aplication error dok nisam dobio normalnu stranu (u konzoli ) . Ako nece tako , osvceziis ceo task pa radis ispocetka. Verujem da ti je tu najgora opcija da prijavis gresku i budes expelovan.

Neka me neko ispravi ako gresim ?!

 

Edit "dok sam se ja skanuo javio se i cedo-nisam mogao ranije imao sam 22 vezana prvi put :ss1:

Edited by Roger
Link to comment

ma moze sigurno da prijavi, nije to greska u konzoli

 

ja ih prijavljujem po nekoliko kada naleti period da im nista ne radi

 

edit: ja pricam o "Application error"

Edited by cedo
Link to comment

Imam jedno pitanje za CF profesionalce - 

obzirom da mi već 7 dana niko ne odgovara na dispute o Flagu i obzirom na posledice odbijanja žalbe - kako mogu da napravim nov nalog na CFu?

Jel moram da menjam IP adresu da se registrujem sa novim mejlom i ostalim podacima  ili šta? 

Edited by steins
Link to comment

@steins

Uopste ne moras da zuris,meni juce ukupno dalo 2 puta da radim za ceo dan. Ostatak vremena prjavljivalo da konzola ne radi ili da mi je neko maznuo zadatak pred nosom. Susa...

Cuo sam da je i prijateljici bilo tako.

  Ako napravis novi mail za koji ces ga nalog vezati ? Doduse ,imas i druge kanale za rad ,tipa Clicksense  (imaju solidan forum  cak iza ex SFRJ podrucje).. 

Link to comment

Roger, ti pričaš o Rainforestu a steins pita za Crowdflower. :)

 

@steins Pretpostavljam da ako sve promeniš ne mogu nikako da te provale. Mislim da je najbitniji mejl za paypal isplatu i IP adresa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...