Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok ,skontao.

E sad ,poceo sam da radim i navukao 9 negativnih. Na koliko cu popiti ban i da li se te negativne nekad brisu (posto mi prikazuje koliko sam s..nja napravio u zadnjih mesec dana ).

Napravio sam par glupavih gresaka tipa da li na slicici 1. pise nesto (a pise na slicici 2.) i ja opichim Yes. Skontao cim sam potvrdio ali bilo kasno... I veoma slicne gluposti. A za dva taska sam siguran da su me preveslali jer mi prikazuju drugaciji prntscrn od onog kako je meni izgledalo  (tipa uloguj se na dropbox a ja nemam user i pass ; ja pritisnem no i obrazlozim , a oni- po labrnji..)

Edited by Roger
Link to comment

9 je mnogo ... mislim da ces na 20 u jednom mesecu da dobijes permban

 

uspori malo, citaj instrukcije ... nije to tesko

 

rejections se brisu nakon 30 dana

 

 

 

i da ... vazno

ako mislis da si pogresio, refresuj url u svom browseru i mozes hit(task) da pocnes iz pocetka

i citaj instrukcije

pitaj ovde ako nesto nije jasno

Edited by cedo
Link to comment

I ponovo mi uvaljuje isti onaj dropbox ,za koji nemam user i pass.   Skinuo sam ga kroz stampu ,kada pokusam da ga upladujem javlja mi NOPE !  Ne verujem da su na to mislili ,pa bataljujem zadatak ,ali mislim da mi nesto drugo nece datio dok ovo ne zavrsim.

Link to comment

Ako je to isti zadatak koji sam i ja radio, imaš u onom popapu za logovanje na dropbox ispod link za download bez logovanja. Kažem, ako kapiram u čemu je problem kod tebe.

Link to comment

to je sigurno

 

verovatno ti trazi ti da spustis neki fajl ili sliku

 

samo zatvori dropbox popup (imas x u gornjem levom uglu :P)

 

ili ce se file odmah downloadovati, ili iskoristi button/dugme "Direct Dowload" (ili tako nesto) i spusti dokument

 

ako ne promenis lokaciju, dokument ce uvek da ti ode u "Downloads" folder (ukoliko ti treba za dalje da ga koristis)

Edited by cedo
Link to comment

cedo, jel ovaj rainforest uvek ovako iritira sa kočenjem i svim mogućim errorima?

 

ranije jeste tako bilo

posle je dosao zlatan period (jedno dva meseca kada sam uz minimalan utrosak vremena zaradjivao jako fino)

sada (otkako su poceli davati nove naloge) se stanje pogorsalo, ali nije kao sto je bilo na pocetku 

 

nadam se da ce se stabilizovati

 

inace ... uvek ima kombinacija (operativni sistem - browser) koja jeste sporija ali sada mnogo hitova nece da otvori

ili, ako otvori, daje jedan, ne u serijama

kada je bilo zaista dobro, davalo mi je 4- 6 u talasu, tako da sam sa 10ak serija dnevno od po 10ak minuta uzimao $10-20 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...