Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

cedo, ispotpisivao sam ona 4 nda na rainforest profilu. Šta sad? U onom uputstvu na CF mi piše da se ekstenzija za hrom instalira kad se ode na get more jobs ali tamo nema ničega?

 

opet edit: našao za ekstenziju

Edited by Renegade
Link to comment

za RF ... kazu da se ulazni zadatak na CF pojavljuje u tacno odredjeno vreme, na svakih 6 sati

 

 

Bio je noćas u 2h.
Inače je se pojavljivao u 2h, u 8h, u 14h, u 20h, odnosno na svakih 6 sati. Ali moraš bukvalno stalno da refrešuješ listu zadataka u to vrijeme, jer ne budu ni minut na listi, jako kratko.

 

Link to comment

za RF ... kazu da se ulazni zadatak na CF pojavljuje u tacno odredjeno vreme, na svakih 6 sati

 

 

Bio je noćas u 2h.

Inače je se pojavljivao u 2h, u 8h, u 14h, u 20h, odnosno na svakih 6 sati. Ali moraš bukvalno stalno da refrešuješ listu zadataka u to vrijeme, jer ne budu ni minut na listi, jako kratko.

 

ja sad vidim da mi je onaj sto si kacio juce otvorio u nekom momentu (ar) ali posto nisam bio pored kompa isteklo vreme

Link to comment

ja sad vidim da mi je onaj sto si kacio juce otvorio u nekom momentu (ar) ali posto nisam bio pored kompa isteklo vreme

 

 

isti je id bio i sad u 8

 

sledeci u 2 nocas, pa ako si budan :)

 

kazu da dnevno primaju po 100 novih

Link to comment

Ljudi imam problem. 

Iz nekog razloga su mi zviznuli Major Flag na task 915672 Rate The Relevance Of Documents

To je onaj one time survey za 41 cent. 

 

Ništa mi nije jasno pošto nema ama baš nikakvog objašnjenja. Plus su mi skinuli LVL. 

 

U čemu je fora i šta da radim dalje? 

Link to comment

Moras da se zalis.

 

Da li si sve regularno uradio ?

Jbga, šta znači regularno? 

Bio onaj survey sa pitanjima, na koja sam odgovorio. 

 

Ništa mi nije jasno, naravno da sam se žalio.

Link to comment

Ekipa imam problem na RF : stigla mi je posle uhvacenog taska poruka :Claim your profile on Rainforest QA! Hey! :) We're glad you want to claim your profile. To do so, just use the following link and follow the instructions:  (link koji sam claim-ovao)  i   posle toga mi ne da da se ulogujem. Pitanje : user i pass kotistim kao kod logovanja na CF?  To mi ne da ,vec mi stalno vraca na claim i salje nove poruke sa novim generisanim linkovima. Imam ih do sada 10,minimum !

 

Sta ciniti?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...