Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

Ne znam, meni bile neke prelake kategorije na testu, home je prilicno siroko. ja bih tu stavljao da za sve proizvode za kucu, mada mozes da se zajebes. posto je samo 2/2 potrebno za prolaz, okusaj srecu

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja expelled odmah na testu na neke nebuloze (ženski clutch kao muški novčanik i sl.) Mrzi me da se smaram sa žalbama. Ako isprave svima super, ako ne nikom ništa. Koja fora da traži 2/2 a u stvari ima 10 i više pitanja?

Link to comment

koliko ti dalo? ja sam stao na 16

 

jel ima neki savet za fudbal?

ne mogu se setiti ali cini mi se nesto nisam bio uspesan kad je davno nekad bio sa drugim id

 

ovo sam nasao na netu, pomoci ce malo

 

 

 

 

sve gde se spominje uber, odgovarao sam sa ne, i ako se radi o autodelovima, isto tako

 

ima dobre instrukcije

 

 

edit: onaj drugi mi je stao na 23, a futbal na 17 cini mi se

pustace oni opet

Edited by cedo
Link to comment

Ova fifa sve na francuskom tvitovi? Radimo i to?

 

edit: Uradio i expelled sa 30% :D. Naravno, većina bezveze jer se govori o FIFA kompjuterskoj igri. Opet me mrzi da se smaram sa žalbama, nek se teraju retardi u onu stvar (kurac).

Edited by Renegade
Link to comment

cedo kako si ti prosao na ovom?

ja sam takodje izbacen, sa 40%, posto sam odgovorio redom ptice, a trebalo je ptice, psi, a trebalo je psi i macke , a trebalo je macke :S

vidim da je prepun zalbi

Link to comment

Izvinjavam se što upadam. Kako ovo funkcioniše?

Registrovao sam se na crowdflower i kad kliknem na ove linkove na par poslednjih strana samo dobijam Error strane. 

 

Jel treba da se registrujem na neke druge sajtove(partnere) i onda se pojavljuju poslovi od tih partnera na crowdflower? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...