Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako mu je puno ime, koliko je placen

da li se testna pitanje ponavljaju u razlicitim batchevima, i da li je netko napravio bazu testnih pitanja (ako jeste, ne ovde)

Identify Recommended Businesses Pass 2 /Batch 0 (pa posle ima batch 1, batch 2... do 7 islo za sad)

 

ponavlja se dosta pitanja, ali nisam primetio za test. ali su sva na slicnu foru. 8 centi placa.

 

8 od 10 sam imao. Sad kucam žalbe.

 

dobar si. ja sam u pocetku prolazio sa 7, pa posle ne doguram dalje od treceg. sa osam bi trebalo da si bezbedan,

Link to comment

e sad

 

ako mi search ne vraca nista, sta se radi posto je onaj google code required

 

instrukcije vele

  • If there is no match, select "No match found".

 

ali kako ?

 

 

snasao sam se

 

i dobio ovo posle submita

 

Error

Uh oh! You've been flagged by our quality control mechanisms. We won't let you continue on this task, but you are welcome to start a different task. If we're mistaken, please visit our support forum and make sure to reference Error 301 in the title of your post.

Edited by cedo
Link to comment

Batchevi su sjajni, 2 min za submit 8 centi. U quiz modeu obratiti paznju,, ne kucati previse infoa, ako dobijete i coveka i preduzece, kucajte preduzece.

 

Tako recimo ako nadjete doktora reci ce vam e jbg trebo si da stavis bolnicu, dakle preporuka - iskulirajte vlastita imena, uvek idite na preduzece, to je sigurica.

 

A ovi cistaci, vodoinstalateri, ucitelji, cuvari dece, kerova (bez navedenog preduzeca) to necete naci nikad i uvek je no match found.

 

Ako dobijete vise rezultata stavite prvi sem ukoliko bas u poruci kazu da je npr Costco, Directv u toj i toj ulici ili gradu, onda potrazite te adrese.

Link to comment

Nego zaboravih da pitam ima li neko iskustva sa microworkers, nije bas kao crowd, ali moze da legne neka kinta resavanjem zadataka. Da li je prevara ?  :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...