Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

Pre oko 2 meseca, Skrill je trazio da se promeni sifra, nisi mogao da pristupis svom nalogu i bilo je nekoliko opcija za reset sifre, ja sam uradio preko mobilnog telefona koji si prijavio Skrillu stigne kod koji uneses zatim se ulogujes i promenis sifru, proveri da i tebi ne traze da promenis sifru i da ti je zbog toga Skrill trenutno neaktivan

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pre oko 2 meseca, Skrill je trazio da se promeni sifra, nisi mogao da pristupis svom nalogu i bilo je nekoliko opcija za reset sifre, ja sam uradio preko mobilnog telefona koji si prijavio Skrillu stigne kod koji uneses zatim se ulogujes i promenis sifru, proveri da i tebi ne traze da promenis sifru i da ti je zbog toga Skrill trenutno neaktivan

Nije ni to, Skrill je svez , pre par dana sam ga otvorio.

Bilo bi lepo dami neko objasni postupak povezivanja neobuxa i skrilla-ako nesto ne radim dobro. Na neobuxu mi je samo upisan mail za skrill,treba li jos kako da ga povezem?

Link to comment

mislis na ovaj ?

 

898188 Lyst Clothing Metadata Moderation

 

ja sam uradio 90 do sada, radim ga samo kada ima malo u listi (20ak) ... tada daje bonus verziju od 1 ili najvise 2 strane ... toliko mi se isplati za 7 centi

 

submit ne pre 30 sekundi 

 

 

 

@Roger ... za skrill nemam pojma, ja sam na netteleru a ni tamo nisam jos nista od novca povukao

Edited by cedo
Link to comment

taj. i nisam submitovao pre 30 sekundi, svih 5 strana sam radio. i prethodni mi iseklo mnogo rano, ali tad sam se mozda i zajebao jer je bilo dva pitanja samo.

Link to comment

Ja pomalo batalio, što zbog nekih drugih obaveza u poslednje vreme, što zbog niske cene rada :D. Vučem se na 20ak $ već dve nedelje. :(

jel radis identify recommended business poslove? meni to glavni izvor zarade, navezbao sam i samo picim kad se pojave. oduzimaju vreme, doduse.

Link to comment

to je ovaj 891321. ali to je prvi koji se pojavio i brdo ljudi popadal na njemu. bilo ih je jos 7 posle toga, valjda ce se ponovo pojaviti ovih dana. svakako valja navezbati, daje i preko 200 taskova a obnavljaju se.

Link to comment

kako mu je puno ime, koliko je placen

da li se testna pitanje ponavljaju u razlicitim batchevima, i da li je netko napravio bazu testnih pitanja (ako jeste, ne ovde)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...