Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

VEzano za fifu, da ne bih ljosnuo quiz mode, (koliko sam skapirao citajuci ranije postove) - kad je suspendovan, sjeban link od tvita onda je "no" a ne 

"unsure", kad je vest oko fifinih nagrada, to je znaci soccer updates a ne other i fudbaleri su svi najvisa klasa. 

 

Ako neko moze ovo da mi potvrdi i jos pitanje sta staviti za football fan, da li su svi zapravo fanovi, i fudbaleri i vesti oko fudbala, ili kako ?

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ove prevare od zadataka sa pinterestom izbegavajte u sirokom luku. Takve jadne korekcije nisam jos video. Da li je nesto brend ili kompanija je tako 

relativno, bezati sto dalje iako su solidno placeni. 

Link to comment

Haha, danas sam odradio give up momentalno kad sam naleteo na nešto što ne želim da prepričavam. Ja li ću im brojim šta ide u koju rupu za siću :D

Link to comment

Neverovatan je nivo kretenizma novog admina, shefa ili sta je vec. Prvo ne moze da se vidi job history, verovatno da ne vidimo id pa da ne refreshujemo,

Drugo namerno je izbledeo onu skalu popularnosti zadatka da ne bi masa ljudi odustajala kad vide slabu ocenu zadatka, a te ocene su po meni bile

vrlo realne. Trece metadatu su smanjili prvo na 7 centi, pa su je sklonili, a bilo je 5000 taskova. I uopste ovaj novi dizajn je tuga.

Link to comment

Ma to što piše da ima 5000 taskova nema veze sa životom. I ja sam primetio to sa zvezdicama, sad je baš onako bledo i ne vidi se lepo. A clothing metadata kad se pojavio plaćao je 1$. Ej 1$! Onda je ubrzo smanjen na 0,36$ pa potom na 0,18$ i sad ova sprdnja sa 0,9$. Sad je već na granici da se ne isplati izgubljenog vremena. Najbolje za dž da im pregledavamo one gluposti i još da daju kretenske ispravke.

Link to comment

Ma to što piše da ima 5000 taskova nema veze sa životom. I ja sam primetio to sa zvezdicama, sad je baš onako bledo i ne vidi se lepo. A clothing metadata kad se pojavio plaćao je 1$. Ej 1$! Onda je ubrzo smanjen na 0,36$ pa potom na 0,18$ i sad ova sprdnja sa 0,9$. Sad je već na granici da se ne isplati izgubljenog vremena. Najbolje za dž da im pregledavamo one gluposti i još da daju kretenske ispravke.

bilo je to za ocekivati, puno tu ima taskova. ja sam sam zaradio najmanje stotinak dolara na taj posao(po 14 centi sve), pomnozi to sa gomilom ljudi koji rade i jasno je da im se slabo isplati.

Link to comment

Pomoc prijatelja : hteo sam da prebacim na Skrill ono nesto crkavice sto sam nakuckao i ne dozvoljava mi: imam ubelezen mail za Skrill u okviru Neobux acounta , treba  li jos nesto da povezem  , stalno mi prijavljuje gresku i blokira me na par sati.   Ima li neko ideju sta radim pogresno?

Cedo?

Edited by Roger
Link to comment

Neverovatan je nivo kretenizma novog admina, shefa ili sta je vec. Prvo ne moze da se vidi job history, verovatno da ne vidimo id pa da ne refreshujemo,

Drugo namerno je izbledeo onu skalu popularnosti zadatka da ne bi masa ljudi odustajala kad vide slabu ocenu zadatka, a te ocene su po meni bile

vrlo realne. Trece metadatu su smanjili prvo na 7 centi, pa su je sklonili, a bilo je 5000 taskova. I uopste ovaj novi dizajn je tuga.

Metadata je postala cist bezobrazluk ,kradu najzesce -bar mene,a ne vracaju nista. Dzabe se ja zalim... A nastrebao sam fashion budalastine ,sanjavam ih. Kada su je  pocepali na 2 po 7 centi ,na prvom sam jedva izvukao 70 posto ,a drugi sam odmah expelled jer su me krali na foru : prva slika je glavna a vi ste je oznacili kao pogresnu. Nidje veze.

Edited by Roger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...